Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üdv! Csináltam egy webáruházat...

Üdv! Csináltam egy webáruházat magamnak, de nem tudom hogyan lehetne megoldani a házhoz szállítást. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
A webáruház sablon amit használtam wordpressben, beállítja a szállítási költségeket, de azokat én honnan tudjam? Fel kell vennem a kapcsolatot gondolom egy fuvarozó céggel?

2012. okt. 10. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát vagy felugrasz a robszira és kiviszed. Akkor benzinköltséged meg amortizációt ne felejts el számolni!
2012. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:
2012. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de hogy működik ez? Felveszem velük a kapcsolatot, és amikor futnak be hozzám a megrendelések a webáruházamból, akkor én írok a futárszolgálatnak, hogy ezt és ezt ide és oda vigyék ki? És a termék árát ilyenkor elutalja nekem a szállító cég, a szállítás díját meg megtartják?
2012. okt. 10. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Jön egy megrendelés és feladod postán azt a terméket még aznap. Persze leadózol a haszonból, 8 napon belül visszaveszed a terméket ha valami miatt nem tetszik a vásárlónak, ha van pl 1000 terméked, akkor már egy raktárat is kéne bérelni és persze ezt az 1000 terméket neked előtte meg kell vásárolnod, hogy 100ft-tal drágábban el tudd adni és miután leadóztad a felét legyen 50ft hasznod. Ebből az 50 ft-bol kell majd fizetned a tarhelyet, domain-t, raktárat, reklámokat...

Sok sikert! Majd kérjük a linket!

2012. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokaknak bejött már a webáruházasdi. Csak nem úgy ahogy te mondtad...
2012. okt. 11. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:

igen úgy. kijönnek érte, elviszik

mondjuk naponta egyszer jönnek a csomagokért, igen

2012. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen sokaknak bejött valóban, de egyetértek a válaszoló által sugallt dolgokkal.

Ha ilyen jellegű kérdést teszel fel, az arról árulkodik, hogy baromira nem értesz hozzá, márpedig így nem lesz valami hosszú életű a vállalkozás. (Vagy igen, csak baromi nagy ráfizetéssel.)


Amúgy a választ megkaptad.

Lehet futárt rendelni, ő elviszi a csomagot a központba, majd onnan kiszállítják.

(De ezt bármelyik futárcég oldalán szintén megtalálhattad volna, vagyis keresni is lusta voltál/rosszul kerestél, ez szintén egy szög a vállalkozásod koporsójába.)

2012. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. kérdés Persze hogy fel kell

1. kérdés Bele kell nyúlni forráskód

2012. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudja a webshopod hogy mennyi a postai költség? Szerződést kötsz a futár cégekkel, megmondják hány KG és méretig mennyi az annyi... Méretek csak másodlagosak, inkább súlyosak lesznek, méretet elnézik ha kicsit nagyobb is. De mérlegük az van.

Ezt beállítod hogy automata legyen a webshopban, tehát ha futár 20-30KG között kér 3000Ft-t akkor 25KG-s aksinál +3000Ft lesz a szállítási díj a végén.

Futár honnan tudná hogy te akarsz valamit küldeni? Vagy felhívod hogy gyere ide, vagy online a weboldalukon kitöltöd a címzettet, méreteket, kg-t és jönnek érte amint tudnak.

nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!