Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezekkel az ingyenese készíthet...

Ezekkel az ingyenese készíthető weblapokra lehet hirdetést helyezni, ami ugye pénzt hoz a konyhára? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdésem a következő: - Ingyenes weblapon (pl.: mlap, stb) lehet-e pénzt keresni, ill. elhelyezni rajta hirdetéseket, ami alapján ugyebár jön be a pénz?!

Egyszerűsítve: Van egy ingyenes weboldalam, amin (tegyük fel) sok a nézettség, Én tudok rá hirdetéseket helyezni, vagy ahhoz már elő kéne fizetnem ?! Előre is köszönöm a válaszokat! (De ha esetleg ismertek ilyen ingyenest és leírnátok, azt megköszönném.)


Üdv !



2012. okt. 31. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Havi száz forintos tételekről beszélünk.
2012. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Havi 100 Ft? Egy weblap rendelés? Mert ha a reklámokra gondolsz, azt nem éppen havi 100Ft-ot hoz. :D Sok mindentől függ, hogy mennyit keresel egy ilyennel.
2012. okt. 31. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mlapos ócska hulaldék nem hinném hogy tizenezres látogatószámot produkálna naponta. Az alatt meg valóban pár száz forintos tétel havonta.
2012. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de a kérdés, hogy ilyen ingyenes weblapokon lehet hirdetéseket elhelyezni? Most ne nézzük, hogy mennyit profitálna csak azt, hogy lehetséges-e ?!
2012. okt. 31. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
általában nem mert az ilyen ingyenes szolgáltatók a saját hirdetéseiknek tarják fent a helyeket, mert ugye ha tele van f*sva hírdetésekkel azt egyik hirdetésszolgáltató se szereti.
2012. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!