Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nagyon jó és ingyenesen...

Nagyon jó és ingyenesen készíthető weblap? Írjatok! Fontos

Figyelt kérdés

pl: lapunk.hu ehhez nagyon hasonlót. Csak ez most szünetel.Sürgős lenne!!!!


Köszi.


2011. máj. 25. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jegyzettömb
2011. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez is van annyira ingyenes mint az előző tipp, de lehet hogy egy kicsit többre mész vele.

:)


[link]

2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát most ingyeneset kért, a jegyzettömböt meg le sem kell tölteni :)
2011. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hááát én most pár google találatot betolok ha az nem megy :D

Magyar keresés: "ingyen weblap"

www.eoldal.hu

www.sokoldal.hu

www.5mp.eu

www.freewb.hu

www.nethu.net

www.ucoz.hu

www.ewk.hu

www.weboldal.biz

www.oldal.biz

www.mindenkilapja.hu

www.weblapgyar.com

www.lapunk.hu


Angol keresés "free web page"

www.webs.com

www.weebly.com

www.wix.com

sites.google.com

www.jimdo.com

www.youfreeweb.com

www.hpage.com

www.uweb.hu


Válasz kedvedre :D

2011. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jegyzettömb a windows egyik alkalmazása, és nem lehet abból kiindulni, hogy mindenki ezt az Operációs rendszert használja, és akkor már inkább a Notepad++-t ajánlom, mivel a Windows nem is ingyenes operációs rendszer, de kezdésnek inkább egy ingyenes WYSIWYG editor használj szerintem, és kezdd el megismerni a CSS és HTML leíró nyelvek, utána pedig jöhet a kliens és szerver oldali programozás.
2011. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az átlag felhasználó windows xp-t használ (még mindig), ebből kiindulva használhatná a jegyzettömböt is ;)
2011. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"nem lehet abból kiindulni, hogy mindenki ezt az Operációs rendszert használja"


Aki ilyeneket kérdez az nem linuxot használ ...

2011. jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszoló!


Nem minden kezdő Használ Windows-t, és nem csak két operációs rendszer létezik. Egyébként kezdőnek pedig nem a Jegyzettömbbel kellene elkezdeni weblapot fejleszteni, mikor még annak is nagy a valószínűsége, hogy a leírónyelvek és programozási nyelvek szintaktikáját sem ismeri.

Kérdező, ahogy már korábban is írtam, használj egy neked tetsző WYSIWYG (amit látsz, azt kapod) editort! Ezeknek az a nagy előnye, hogy többségükben van kód és design nézet is, vagyis, ahogy írod a kódot rögtön látod annak eredményét is. Később nyugodtan válthatsz text editor alkalmazásra is, de a jegyzettömb helyett egy fokkal jobb választás a Notepad++ (ingyenes és nem csak Windowsra érhető el), ami ráadásul még színezi is a kódokat, így segítve a munkát és a hibakeresést, és több nyelvet is ismer.

Ha pedig profi igaz nem ingyenes weblapkészítő szoftver érdekel, akkor az Adobe Dreamweavert vagy a Macromedia Dreamweavert tudom ajánlani (30 napig ingyenesen használható verziója az Adobe honlapjáról letölthető).

Ingyenes szoftverek:

[link]

[link]


Egyébként használhatsz CMS-t (tartalomkezelő) is. Használatához nem kell komoly weblapfejlesztési ismeret.

Drupal:

[link]

Joomla:

[link]


Vagy használhatod az Online weblapkészítési lehetőségeket, de ezt személy szerint nem ajánlom, mert ilyenekkel csak honlapokat lehet kókányolni.


Itt pedig mindent megtalálsz, oktatóanyagokkal együtt, ami a weboldalkészítéshez kell:

[link]

2011. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem jo szerintem az azt kapod amit latsz szerkeszto, mert akkor a budos eletben nem fogja megtanulni. nagyon jo lesz egy vi.
2011. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mint itt is látod, 97,37% Windows-ot használ Magyarországon

[link]

Ebből kiindulva gondoltam arra, hogy XP-t használt (de minden Windowsnál van Jegyzettömb)

2011. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!