Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meg lehet csinálni azt, hogy...

Meg lehet csinálni azt, hogy egy üres táblázatcella teljes területe linkként működjön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a linkben egy "& nbsp ;", és a zárójeles részben is, az "egy" után, csak ez itt is működik :D

(nonBreakableSpace)

2012. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
amit írtál nem működik, csak akkor, ha szöveget is rak bele az ember! Kérem csak az írjon, aki ért hozzá. Előre is köszönöm.
2012. nov. 22. 16:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocs, a második bejegyzésedet nem olvastam úgy már jobb, de nem tökéletes. Az a baj, hogy a nem látható szóközt aláhúzza, mivelhogy link, de én azt szeretném, hogy ne látszódjék semmi. Hogyan lehet ezt elérni?
2012. nov. 22. 16:23
 14/15 A kérdező kommentje:
és még egy problémám van, hogy a magasságot nem tudom fixen beállítani, mert a sormagassággal kényszerít.
2012. nov. 22. 16:25
 15/15 anonim ***** válasza:
vagy írsz rá egy javascript onclick eseményt. Ami meghív egy ami redirectel egy másik oldalra. De tény, hogy a html egyszerűbb.
2012. dec. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!