Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi történt a co. Cc-s oldalammal?

Mi történt a co. Cc-s oldalammal?

Figyelt kérdés

Valaki tudja, hogy mi történt a co.cc domain szolgáltatóval? Most vettem észre, hogy az egyik oldalam nem nyílik meg.

Esetleg valaki tudja, hogy a 000webhost.com oldalon hogyan tudom az eredeti oldalam címét "visszaállítani" (a co.cc-s címről)?



2012. nov. 22. 12:34
 1/5 djhell ***** válasza:

A co.cc 11.-e környékén már nem engedett új domaineket regisztrálni, sem ingyen, sem pénzért. 13.-ától folyamatosan elkezdtek leállni a szerverek, az oldaluk nem elérhető többé mint ahogy egyik náluk regisztrált domain sem. Nekem is adódott ebből problémám, egy közösségi játékot törölt le emiatt a a tárhelyemről engedély nélkül egy fizetett tárhelytől egy okos alkalmazott... A régi oldaladdal annyit tehetsz, hogy mindent lementessz, adatbázisokat is, majd regisztrálsz új tárhelyet és ha lehetőséged van akkor egy olcsó domaint regisztrálsz :)

Ha nem tudod, hogyan kell mindezt csinálni, akkor írj egy üzit, amiben közlöd, hogy milyen tartalmokezelőt futtattál stb. :)

2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem enged be az ftp-be sem, mert ott is a co.cc-s címet írja és nem tudom kilesni a 000webhost-ról az eredeti (co.cc-s nélküli) címet:(
2012. nov. 28. 19:45
 3/5 djhell ***** válasza:
Bejelentkezés utána a tárhely cpaneljében a jobboldalon látsz egy modult Account infromation címmel. Ebben a modulban találsz egy sort, amely így kezdődik: IP address. Az utána következő IP-t másold ki, majd a programban amivel FTP töltöd fel a fájlokat a co.cc-s domained helyett az előbb kimásolt IP címet illeszd be, a felhasználónév ugyanaz és a jelszó is ugyanaz. Ekkor ha minden igaz akkor el kell tudnod érni a fájlokat. Mindent másolj le a gépedre, csinálj MySQL adatbázis mentést, regisztrálj új domaint és tárhelyet hozzá, töltsd fel minden fájlt majd importáld az adatbázist. Pár dolgot át kell irni, de erről részleteket csak akkor tudok mondani, ha pontos tartalomkezelő rendszert és verziószámot küldesz. :)
2012. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úhhh, köszönöm szépen, hogy ilyen segítőkész vagy:) Sikerült lemásolnom a fájlokat, szóval nagyon hálás vagyok!:)

Szerencsére csak html oldal volt ott fent, szóval nem kell túl sokat babráljak majd vele.

Köszönöm a segítséged!:)

(ha lehetne, akkor 100x megnyomnám a zöld kezet:D)

2012. dec. 2. 23:31
 5/5 djhell ***** válasza:
Nincsmit, ha segíthetek még bármiben, akkor írj üzit :)
2012. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!