Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az a nagy helyzet, hogy már...

Az a nagy helyzet, hogy már egy jó ideje php-s weboldalakat készítek, és most elég váratlan dolog történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újra lett rakva a WindowsXP(előtte win7 volt) és azóta, ha szeretnék egy új php fájlt feltölteni Total Commanderen keresztül a weboldalamra nem írja felül a böngészőben a régi tartalmat. Ugye TC-ben megnyitom az ftp-t és a másik ablakban a saját gépem elemei vannak. Amikor áthúzom a weboldalam részére a fájlt, ott felülírja és meg is jeleníti a felülírt fájlt, de böngészőben semmit nem változtat. Pl. a fájlban átírtam egy linket, de még mindig a régit adja ki. Nem tudom, hogy érthető-e. Aki ért hozzá, annak várom a válaszát!

2012. nov. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szerveren nyisd meg a fájlt hogy tényleg felül lett-e írva. Cache-t törölj. Fent is, lent is böngészőben. tuti jó mappában dolgozol? pl nem egy tmp mappában véletlen ahol ugyanazok a fájlok vannak mint az éles www mappában.


Fájljogosultság rendben van? felül lehet írni?


Bocs ha láma feltételezések, de ezekre gondoltam hirtelen.

Esetleg egy olyan böngészővel nyisd meg amivel még nem nézted az oldalad, I explorer chrome opera bár ha kiüríted a cache-t akkor nem lehet gond.

2012. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy töröld le a fájlt, próbáld ki hogy úgy működik-e, ha igen, akkor nem jó mappában vagy, ha nem, akkor írd fel az újat.
2012. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ctrl+F5 el töltsd be újra.
2012. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, egyszerűen frissíteni kellett a böngésző nézetét (F5). Utána már a friss oldal jött be. A böngésző tárolta az előző oldalt, ezért azt jelenítette meg.
2012. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer volt ilyen, és sehogy nem tudtam megoldani, ráadásul még a letörölt fájlokat is megjelenítette! Azután derült ki, hogy a szerverszolgáltató (szerverem.hu) gyorsítótáraz, és egy külön porton kell megnyitni az oldalt, és úgy frissen jön be! Kérdezz utána!
2012. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, F5-t lenyomtam többször is. Nem vagyok kezdő, szóval az alap dolgokat tudom. Több mindennel próbálkoztam, higyjétek el. Utolsó kommentelő, köszönöm és megfogadom a tanácsodat. Valószínű akkor nálam is ez a gond, mint nálad volt. :D
2012. nov. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!