Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megvásárolt domain névhez...

Megvásárolt domain névhez ingyen weboldal hozzárendelés/készítés?

Figyelt kérdés
Megvettem egy domain nevet, és szeretnék készíteni egy weboldalt ingyen hozzá, amihez hozzá tudom rendelni ezt a nevet. Ha valaki tudna ilyet mondani azt nagyon megköszönném:)

2012. nov. 22. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A DNS szolgáltatónál kell átirányítanod annak a szervernek az IP-jére a domainedet, ahol a siteodat hostolni fogod. Ezen kívül a webserveren is be kell állítani, hogy az ide irányított és erre a domainre hivatkozó kéréseket a te siteodal szolgálja ki. Az ingyenes részt nem értem.
2012. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ és bocsi h nem fogalmaztam rendesen. A lényeg az, hogy vettem egy domain nevet, és kinéztem egy ingyen weblapszerkesztő oldalt, a wix.com-ot. De ott úgy mentené el a honlap nevét hogy www.xyz.wix.com/xyz És arra gondoltam, hogy ehhez hozzá lehetne e rendelni az én megvásárolt domain nevemet, hogy csak szimplán úgy jelenjen meg, hogy www.xyz.com. Nem tudom ez lehetséges e valamilyen formában?
2012. nov. 24. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez egy ingyenes tárhely szolgáltató, akkor mindenképpen egyeztetni kell velük. Az a gyanúm azonban, hogy az ingyenes szolgáltatók politikájának a lényege, hogy az ő domainjük szerepeljen a siteod elérési útvonalában, ugyanis ezzel hírdetik magukat. Sajnos azonban ilyen téren nincs tapasztalatom :(
2012. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A wix-nél erről van egy részletes leírás:

[link]

2012. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezzel mar el tudok indulni!
2012. nov. 25. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!