Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Domain+Tárhely? Melyek a...

Domain+Tárhely? Melyek a legjobb szolgáltatók?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy domain-re és minimum 500MB tárhelyre (mysql, php támogatással).

Eddig ez a 4 a legszimpatikusabb:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek közül melyek a legmegbízhatóbbak? Esetleg ismertek ennél jobb tárhely szolgáltatókat?

Előre is köszönöm a válaszokat!! :)



2012. nov. 24. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést ezt kihagytam, ez is nagyon szimptaikus:

[link]

2012. nov. 24. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a fiberhost-nál rendszeresen figyelmen kívül hagyják a segítség kérő e-mailjeimet, vagy nem méltatnak válaszra.
2012. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én több, mint 1 éve a tárhelyparknál vagyok és teljesen meg vagyok elégedve.

Nem épp a leggyorsabbak a szerverek, de kisebb forgalmú oldalaknak tökéletes és olcsó. Amíg nem indokolt a tényleg nagyon gyors szerver és nincs napi több száz egyedi látogatód, addig kitűnően elég lenne.

2012. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a web-server.hu nál vagyok. Nem a legolcsóbbak, de minőségi a cuccuk. Érdemes kipróbálni, 2 hétig ingyen lehet, fizetés nélkül.
2012. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ant-X válasza:
Web-server egy kalap sz*r. Lassú, rendszeresek a leállások, és ehhez képest még csak nem is olcsó.
2012. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek vannak jó-rossz tapasztalatai, a kérdés, hogy neked mire kell a tárhely, milyen terhelése van az oldaladnak, milyen igényeid vannak

Az általad leírt dolgok teljesen alap elvárások...

2013. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik seXD Szerintem írd be a googlebe, hogy tárhely majd az első pár találatból válaszd ki a neked tetszőt. A google eléggé megszűri ki kerülhet előre. Ja és ne a fizetős találatokat nézd meg...
2013. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha fontos, hogy az adataid biztonságban legyenek, feltétlen több éve működő, sok domain regisztrációt elvégzett céget keress! Legalább 5-10 éve sikeresen működő, több tízezer domaint beregisztrált cég tud valamit ;)
2013. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!