Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes webtárhelyet keresek...

Ingyenes webtárhelyet keresek ahol bonyolult elérési úttal is kezelhetek mappákat. Létezik ilyen, vagy az oldalamon kell módosítanom?

Figyelt kérdés

Van egy oldalam ahol képek is szerepelnek. Több helyen is. És beágyazott oldalak is vannak. Például popup ablakban jelennek meg például ugyancsak képeket is tartalmazó oldalak. Ráadásul a kéepket egy jquery scripttel mutatja.


Ehhez keresek egy ingyenes webtárhelyet most. ininet.com-ot próbáltam kezdésnek de nem jeleníti meg a popupban a képeket. Ehhez vissza kellene lépkednie ugyanis a mappastruktúrába amire úgy nézem hogy nem képes.


Mi lenne a megoldás?

Szerettem volna a képeket nem túlságosan szétszórni, de így lehet az lenne a legszimplább megoldás ha ugyanabba a mappára másolnám őket amiben meghívom őket.


Mit tanácsoltok?


2012. dec. 23. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz bonyolult elérési úton? Az elérési utaknak elég egyszerű szabályai vannak és ezeket a szolgáltatók be is tartják. A kódodat írd át úgy, hogy ezekkel a szabályokkal kompatibilis legyen.
2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
$_SERVER['DOCUMENT_ROOT']
2012. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Ehhez vissza kellene lépkednie ugyanis a mappastruktúrába amire úgy nézem hogy nem képes." -- ezt kifejtenéd?
2012. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen. Elnézést ha kicsit körülményesen fogalmaztam. Pár napja már ezt kódolom és nem nagyon aludtam pedig lassan szenteste :P


Szóval az oldal elrendezése végtelenül egyszerű lenne elvileg. Adott egy images könyvtár, ezen belül helyeztem el az oldalhoz tartozó összes képet.

Adott egy script könytár ahol a scriptek, css könytár ahol a css...stb. És mindezt egyetlen html fájllal fogom össze. Nyelvváltás stb. Ez mind remekül működik.


Ez mellett van egy olyan tartalom ami külön popup ablakban nyílik meg. Ezek külön kis html oldalak amik nem tartalmaznak mást csak egy jquery galériát. Mivel több galéria van (minden popuban más más) és nem vagyok jó php-ből. (Semmit nem tudok php-ből) így ez volt az ekkora galéria egyszerű kezelésére a legjobb amit ki tudtam találni. Ezek a külön html fájlok szintén egy külön mappában vannak és beágyazva az oldalba jelennek meg. csakhogy a hozzájuk kapcsolódó képeket nem tölti be az oldal (mintha hiányoznának)

Most csináltam egy olyan változatot ahol az ő mappájukon belül van az images könyvtár és kitöröltem a visszalépkedést. De így sem találja a képeket.


A képek egy vissza két fel mappamélységben vannak, ileltve most így két felben. De egyik se hozott eredményt. Ezért gondoltam arra hogy az ilyen mélységű struktóra esetleg megfeküdte a gyomrát


Ez a gépen működik is, de itt

2012. dec. 23. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
de ugye ezért te nem kapsz pénzt?
2012. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D pénzt? ez hogy jön ide?

Nem. Most tanulom és magamnak csinálok egy weboldalt. Mobiltelefonokhoz írt alkalmazásokkal szeretnék foglalkozni és ehhez rakok fel történeteket hogy egy-egy munkámhoz, hogy készítettem el a felületterveket és hasonlókat.

Ehhez kell a galéria is.


Ha elkészülök vele egyfajta portofolionak szánom később. Kb két hete kezdtem el foglalkozni vele és először egy nagyon béna oldalnak szántam de annyi jó dolgot találtam hozzá és olyan jól működtek, hogy egészen megszerettem :) Barátaim is sokat segítettek. Egész élveztem az oldalkészítést.

2012. dec. 24. 01:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott valami a képek elérési útjainál lehet a gubanc. Remélem, ékezetes neveket nem használtál, és a kis-/nagybetűkre is figyeltél!

Ennek nem lesz köze az elérési út "mélységéhez".

2012. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem. Minden nagyon egyszerű és ha simán a gépen használom még rendben működik is. Csak ha feltöltöm veszti el a képeket
2012. dec. 24. 02:47
 9/9 A kérdező kommentje:

IGEN! Megvan :D elfelejtettem hogy egy unix szerverre töltöm fel egy winről. A win nem törődik ugye a kis és a nagybetűkkel így amikor átneveztem batchelve minden mappát kisbetűsre ő nem csinált semmit, úgy értelmezte hogy nem végeztem műveletet. Az unixnak viszont mint tudjuk...áh na mind1 :D most csak örülök magamnak.


SŐT!

Pénzt kérek magamtól érte! :D Már ki is fizettem erre varjatok gombot! :D:D


Nagyon köszönöm a segítséget. Az utolsó HSZ adta a legjobb kezdőlökést de a többiek is nagyon sokat adtak hozzá hogy végül észrevettem azt ami itt volt az orrom előtt :D

2012. dec. 24. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!