Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Telepítettem egy SMF fórumot,...

Telepítettem egy SMF fórumot, hogyan hozok létre, menüpontokat?

Figyelt kérdés

Nos, telepítettem az SMF weboldalt (témát is) ,hogyan tudok olyat létrehozni,hogy | Főoldal | | Fórum | menüpontokat?

+ a Fórumon belül,hogyan hozok létre majd alfórumokat? pl:

| Fórum | -> Hogyan legyen jobb a honlap? és ilyen kis alfórumok a fórum menüponton belül, segítsetek légyszi



2012. dec. 24. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A címsorban kérdezed vagy alforumoknál?

Ha címsorban akkor: Subs.php fájlt kell megnyitnod.

Keress rá 'help' kifejezésre

Lessz ott egy ilyen:.

'help' => array(

'title' => $txt['help'],

'href' => $scripturl . '?action=help',

'show' => true,

'sub_buttons' => array(

),

),

a href résznél tudod beírni a konkrét aloldal címét, a title-ben a nevét. Másold ki ezt a egészet, és illeszd be a megfelelő helyre. Írd át a neveket meg az oldalhivatkozásokat és kész. Amúgy alforumok létrehozásával jobb. Szedj le témákat, telepítsd fel a simplemachine kiegészítőt, rakj fel egy chat-et. Ha értesz a css-es szerkessz át egy témát, amit leszedhetsz a simplemachine.org-ról. Frissítsd gyakran az oldalt. És akkor jó lesz.

2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos , én ilyenre gondoltam , | Pirossal jelöltem azokat a részeket |


[link]

2012. dec. 24. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah akkor a forum menüt csináld meg ilyenre ott legfelül:

'forum' => array(

'title' => $txt['forum'],

'href' => $scripturl . '?action=forum',

'show' => true,

'sub_buttons' => array(

),

),

Ezt a Sources/Subs.php fájl szerkesztésével csinálhatod meg. Alfórumot pedig úgy hozol létre, hogy az admin menübe lépsz ott pedig a fórumok és az új kategória létrehozására kattintasz. Ott beállítod az alforum helyét leíró szövegét, és nagyjából ennyi.

2012. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van skyped? légyszi add meg , kérdeznék még 1-2 őt
2012. dec. 25. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
skype-om nincsen sajnos, de kérdezz pm-ben bátran
2012. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!