Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet az hogy a google-be...

Hogy lehet az hogy a google-ben 65000 találatot ír a weboldalam linkjére, mégis átlag napi 10 látogató ha van akkor már sokat mondtam?

Figyelt kérdés

Beírtam a google-be a weboldalam linkjét. direkt idéző jelek közé "passzivhazak.uw.hu" és kiírja hogy 65000 találat van. Most gyakorlatilag egy rahedli blog-oldalra linktároldalra és apróhirdetési oldalra kiraktam az oldalam linkjét, bár a linkeknek csak egy része kattintható hivatkozás. de hogy hogy nincs az oldalamnak látogatója ?

és ha ennyi a találat akkor a google-ben miért nincs olyan jó helyen ami már magától látogatókat generálna ?


Hogyan keresőoptimalizáljam az oldalt ? Pl Meta adatok szempontból.



2012. dec. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem maga az ultrawebnek szól az 65ezer nem a te oldaladnak... valamire való oldal nem ingyenes gagyi tárhelyen van :-)
2012. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok ember keres a "passzivhazak.uw.hu" kifejezésre. Legyél az első oldalon a "passzív ház", "passzívház", "energiamegtakarítás" stb címszavakban és nem napi 10 látogatód lesz.
2012. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért törölték a kérdésem, a kérdező szanaszét szpemmeli az üzenőfalakat/fórumokat, nem csoda ha sok találat mutat rá.
2012. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy az egyértelmű spamet az ember figyelmen kívül hagyja, és nem lesz belőle látogató.
2012. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Ingyenes tárhellyel a jó seozást megvalósítani olyan mint zacskós levessel indulni szakácsversenyen: elvetélt próbálkozás.

Ha fontos neked a vállalkozásod, akkor szánd rá azt az évi 10e Ft-ot, hogy legyen saját domain-ed és tárhelyed. Egyébként nem nagyon lehet komolyan venni valakit ilyen webcímmel.


Maga a keresőoptimalizálás egy hosszadalmas folyamat, az eredményeket csak pár hónap alatt hozza. Hozzátartozik a meta tagek helyes beállítása (search strings, description), a megfelelően kereshető szöveges tartalom, az oldalon elhelyezett linkek olvashatósága (nem bújtatom js mögé a tartalmat és a linkeket), helyes és natív html szerkezet fenntartása, az oldalra mutató linkek elhelyezése más oldalakon, közösségi oldalakon való gyakori jelenlét.

A jó találati helyért ugyanúgy meg kell dolgozni mint a jó weboldalért.

2012. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!