Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell honlapot készíteni...

Hogyan kell honlapot készíteni mozilla firefox és jegyzőtömb segítségével? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még régebben infón tanultam de sajnos már elfelejtettem és szeretném feleveniteni ezeket. Mozzila megnyitása után lapot el kellett menteni ezt az elmentett lapot kellett társítani a jegyzőtömbbel és különböző kódok segítségével mint pl a háttért szín, betű típus, dőlt, kövér, képet beilleszteni... stb lehetett . Valaki eltudná magyarázni hogyan kell ezt és az ehhez szükséges kódokat?

2013. jan. 4. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Helló, írj egy privi üzenetet, ott leírom gyors hogy kell honlapot csinálni. Amúgy sok ilyen munkám van, ha gyors a felfogásod besegíthetsz.
2013. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem töltsd le a Notepad++ nevű progit, átláthatóbb lesz mint a jegyzettömb.. :)

HTML és CSS az egész

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Argloss ***** válasza:

Hasznos kis sorozat ha érdekel a dolog:

[link]

2013. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Balazs123456, hát nem semmi vagy, esetleg a többiek kedéért belinkelem ide a szép mesteri tudományod, mert még nem szidnak elegen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Balazs123456, úgy látom te mindenütt ott vagy, és komolyan is gondolod a dolgokat.

Kérdező, szvsz jobban jársz, ha elolvasod azt, amit az előző válaszoló linkje alatt találsz, mielőtt Balazs123456 kérsz segítséget.

2013. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik a webfejlesztő szakma nagyon próbálja védeni a belterjességét. De legalább mi újoncok tartsunk össze!
2013. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Balazs123456!

Nem az a probléma, hogy webfejlesztéssel akarsz foglalkozni, hanem az, hogy úgy akarsz ebben a szakmában dolgozni és pénzt keresni, hogy a hozzá szükséges tudásod egyenlő 0-val.

2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én besírok ezen a srácon meg azon is, hogy oltják szegényt :DD
2013. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress a google-ban HTML és css leckéket. A HTML/CSS alapjait egy hét alatt meg lehet tanulni úgy, hogy azt magabiztosan fel tudd használni a későbbiekben.
2013. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!