Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML weblapkészítésénél...

HTML weblapkészítésénél elakadtam nem tudom hogyan kell ezt végrehajtani, valakinek valami tipp? Többi lent

Figyelt kérdés

4. Nyissunk meg egy böngészőt (pl. Internet Explorert)!

5. A böngésző Fájl menü Megnyitás… almenüjében Tallózással keressük meg az előbb elmentett index.html állományt! Ha megtaláltuk, nyissuk meg! Meg kell jelenni a két sornyi szövegnek.

Nos nekem google chrome-m van de se ezen se mozzilán,exploreren nem találtam fájl menü megnyitását. Tudom hogy bal felső sarokban kellene lenni de nekem valamiért nincs, mit lehetne ezzel kezdeni ?



2013. jan. 5. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]



Találtam egy képet amiről szó van és nekem ezt nem jeleníti meg

2013. jan. 5. 12:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha annyit nem tudsz megcsinálni, hogy a helyi meghajtódon egy .html fájlt megnyiss valamilyen böngészővel, akkor a webprogramozás neked még elég nagy falat.
2013. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

chrome-ban nincs.

Csak ie-ben és ff-ban.

Szimplán keresd meg ahová elmentetted és társítsd a chrome-hoz.

Egyébként ha esetleg gondolod bemásolhatod magát a forráskódot, megmondom, hogy jó-e

2013. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elhiheted hogy nem izgat ez az egész csak suliba kell és gyakorolni szeretnék mert nem kell a peca.. :)
2013. jan. 5. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ctrl + O kb az összes böngészőben a megnyitás.
2013. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a böngészők tetejére menny rá, és jobb egérgomb és ott a Menüsor behozza.


de amúgy nem értem miért nem lehet 2x ráklikkelin a fájlra?

2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furcsa mert a html fájlokat alapból a böngésződhöz társítja a rendszer, ha nem akkor telepítettél valamit ami tudja kezelni a kiterjesztést ( és ezáltal meg is tudja nyitni böngésző módban).
2013. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!