Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik Magyarország legigényes...

Krw kérdése:

Melyik Magyarország legigényesebb weboldal készítő cége?

Figyelt kérdés
Sziasztok, körülnéztem a magyar neten, hogy mi a felhozatal a weblap készítő vállalkozásokkal kapcsolatban, de már a legtöbbjük a 0. lépésben elvérzett, azaz élvezhetetlen, minőségtelen a SAJÁT weboldaluk és, bugokkal és elcsúszásokkal. Tudnátok ajánlani néhány perfekt itthoni weboldal készítő és / vagy designer vállalkozást?
2013. jan. 5. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Írj egy privit, én bármi kell, segítek.
2013. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Balazs123456: A kérdés komoly, nincs szükségem ZS kategóriás szabadúszó fejlesztőkre. Kérlek ne térj el a témától, köszönöm!
2013. jan. 5. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Hígul a szakma, nagyon sok ember hiszi azt manapság, hogy ért hozzá, csak a valóság cseppet mást mutat.


A legigényesebbet elég nehéz megtalálni, mivel rengeteg eltérő stílus is van, illetve attól, hogy valami jól néz ki még jelenti azt, hogy jó is, illetve ez vissza felé is igaz.


+ Elég gyakran láttam azt, hogy egy cégnek elég gyenge, régen frissített saját oldala van, ellenben sorra dobja ki a nagy megrendelőknek a jobbnál-jobb munkákat. (Emiatt is nincs ideje a sajátját megcsinálni.)

Valamint fordítva is volt szerencsém ilyenhez, hogy a bemutató oldal igényes, sokat dolgoztak rajta, de az utána készített munkák elég gyengék.

2013. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ismersz olyan vállalatot, amely hosszabb ideje azonos szinten végez profi munkát?
2013. jan. 5. 23:03
 5/12 Drone007 ***** válasza:
2013. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
wow kicsit megszaladt az <article />
2013. jan. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 compactegon ***** válasza:
webshark.hu
2013. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez az fps.hu tetszik, köszönöm, ilyen ajánlatokat vártam! :)


A webshark.hu igénytelennek tűnik és a kezdőoldalon fogad egy 'Töltsd le a flash playert' sajnos apple nem támogatja ezt - nem is baj. Nyomát se látom a HTML5-nek, valamint semmi meggyőzőt nem találtam. Azért egy mobil optimalizált, vagy minimálisan responsive kinézetet elvárnék.

2013. jan. 6. 15:46
 9/12 anonim válasza:

Kedves Krv! A mi oldalunkat a www.alkotoportal.hu-t egy olyan cég készítette, akikkel nagyon meg vagyok elégedve. Reális, korrekt áron dolgoznak, jó minőségben. Őket itt érheted el: www.yohhanangraphics.com

Refereniáikat pedig szerintem a facebook oldalukon jobban találsz: [link]


Remélem, hasznodra lesz a válaszom.

2013. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!