Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tönkrement a . Htaccess...

Tönkrement a . Htaccess fájlom, hogyan javíthatom ki, ha az alábbi problémák állnak fent?

Figyelt kérdés
A honlapomon WP-motor fut, és egy végzetes hibát sikerült generálnom gyereksablon beállításával. Server Error 500 - se előre, se hátra, a honlap sem érhető el. A domainsort cseszte el a cucc, szeretném helyreállítani, de nem találom a .htaccess fájlt. A TC hiába van beálítva, hogy mutassa a rejtett fájlokat - a szerverhoszt is engedélyezte a láthatást -, nem látszik. Próbáltam pótolni, de nem sikerült. A honlap nem elérhető, továbbra sem. [link]

2013. jan. 15. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem most fut rendesen
2013. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, közben megoldódott, csak ezerfelé áll a fejem, de örülök, mert így akkor mindenki látja már, köszi! Egyébként a gyereksablonnal volt a gond, át kellett nevezni, akkor leakadt róla a motor, és az alapot állította be. A kis zabigyereket kivágtam a fenébe, és visszatettem az eredeti sablont.
2013. jan. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!