Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet saját szerverről...

Hogy lehet saját szerverről google-ból látható weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés

Egy weboldalt szeretnék készíteni nagyrészt szövegekkel és képekkel, és egy-két letöltési linkel.

Mekkora teljesítményű gép kell, ehhez?

Hogy kell csinálni?



#Google #PC #szerver #teljesítmény #weboldalkászítés
2013. jan. 20. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a "szervered" csupán 300 Watt/órát fogyaszt, napi 24 órában működik egy éven át, és az áram díja csak 40 Ft/kWh, akkor ez neked 105120 Ft-ba kerül. Kicsit olcsóbban kijössz egy fizetős tárhellyel. A [link] még ingyen is van, de mivel ingyenes, nem csinál magától biztonsági mentést, nem biztos hogy mindig elérhető, stb... A google-ban látszódáshoz nem árt egy domain (az ip cím nem túl vonzó). Ezt meg kell venni ha olyat szeretnél aminél a .hu/.com előtt nincs semmi, a 000webhost és egyéb ingyenes tárhelyeknél ott van a szolgáltató neve pl. valamioldal.fw.hu . A Google akkor listázza az oldaladat, ha elég link mutat rá (keress rá: SEO, PageRank), illetve azt hiszem van olyan oldal, ahol az új honlapokat regisztrálni lehet, hogy a keresőrobotjuk felkeresse a honlapod.
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit leírták, azok alapján a tiéd nem mostanában fog bekerülni a találati listák élére.

A google nem csak a látogatottságot méri és az alapján rangsorol, hanem pl a kód szabványossága, formaisága alapján is. Ha teleütöd space-el garantáltan rosszabb helyre kerülsz.

(tudom, mert én a saját keresőszavammal, amit a leggyakrabban megadok az oldalamhoz, első vagyok.)

2013. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kis szerver egyéb okok miatt most is mindig üzemel 50%-os kihasználtsággal(Quad core i5-el)
2013. jan. 20. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha teleütöd space-el garantáltan rosszabb helyre kerülsz."

Te melyik bolygón élsz?

2013. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha teleütöd space-el garantáltan rosszabb helyre kerülsz."

Na nehogy már ne tagolhassam tab helyett space-el a forráskódot... Amúgy mi ez a keresőszó? Nem reklám ha megmondod. Remélem nem "városfejlesztési eredmények a 16. századi franciaországban"...

2013. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"SEO guru", szerintem.
2013. jan. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!