Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi ezzel a php kóddal a baj,...

Mi ezzel a php kóddal a baj, mindent úgy írtam ahogy a videóban mutatva van, betűről betűre?

Figyelt kérdés

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" " [link]

<html>

<head>

<title> én webem </title>

<meta http-equiv="content-type" content="set=charset; utf-8" />

</head>


<body>

<div class="container">

<? include("inc/teteje.php"); ?>

<div class="content">

</div>


<? include("inc/alja.php"); ?>

</div>

</body>

</html>



2013. jan. 28. 18:23
1 2
 11/14 Drone007 ***** válasza:

Drága monti!

Igen, tudom mi a rövid nyitótag. De ha natívan kódolsz, nem használsz rövid nyitó tagokat. Simán alap lehet elbocsátásra pl. tőlünk is.

Mellesleg én is felvállalom a nevem, nyugodtan használd, nem kopik el.

2013. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én Drone007-nak adnék igazat már bocsánat hogy beleszólok. Suliba nálunk is nyakon vágott a billentyűzettel (na jó csak kb. leüvöltött) a professzor Úr ha sort tag-et használtunk. Le lehet azt tiltani a <?php-t nem. Meg amúgy is sokat foglal az a 24 bit? Vagy a kezünk nem bírja kiírni? Írjuk ki ha nincs nincs kedv másold ki innen:


<?php

...

?>

2013. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne szarjátok magatokat össze, azért mert nem írtam oda, hogy ne használja - mert Drone már megtette előttem - azért nem kéne egész bandaháborút kreálni.
2013. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még soha nem írtam sort tag-el meg egy oldalt sem.

A <P> -ket is lezárom, mert miért ne. JObb ha ott van és nem kell, mintha nincs és kéne :)

2013. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!