Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Honnan tudok letölteni egy...

Tenke Zsanett kérdése:

Honnan tudok letölteni egy nagyon egyszerű weblap szerkesztő programot és webáruház programot, amelyet laikusként segítség nélkül könnyen tudok használni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni egy hozzáértőtől. Kellene sürgősen csinálnom magamnak egy bemutatkozó weboldalt és külön egy webáruházat. Van már bérelt tárhelyem és domain nevem is, de most nem tudnék fizetni egy cégnek hogy megcsinálja nekem. Nincsen segítségem és én nem vagyok egy informatikus zseni (egyenlőre:-) ). A lehető legegyszerűbb program kellene, amit ingyen letölthetek és programozói tudás nélkül én magam egyedül meg tudok csinálni. Olyan, amihez nem kell még másik programot is letölteni a használathoz stb. Aki tud, segítsen legyen szíves!

2013. jan. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

www.e107hungary.org

Ennél egyszerűbb már csak a fakocka...

2013. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy Joomla, Wordpress, Drupal, stb...
2013. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kell segítek
2013. jan. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!