Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy kész weboldalam,...

Van egy kész weboldalam, hogyan lehetne a kódba egy rövid javascript jelszavas beléptetőt elhelyezni?

Figyelt kérdés

tudom, hogy javascripttel nem lehet biztonságosat csinálni, nekem az is jó, ha a jelszó a kódból kiolvasható,

aki nem ért hozzá úgyse tud belépni és nekem ennyi elég. Visibilityt vagy mit kell manipulálni?


2013. febr. 9. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó érzésű ember ilyenben nem segít neked. Ez olyan, mint ha az autószerelőtől azt kérnéd, hogy vágja már el a fékvezetéket, tudod h nem biztonságos, de neked megfelel így is.
2013. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát igen nem a legjobb, de ha egyáltalán nincs más lehetőséged, csak javascript, én megírom neked.


Láttam régen egy "egészen jó megoldást", hát "egész jó", maradjunk annyiban hogy nem lehet kiolvasni a kódból a jelszót.

Ennek annyi a lényege hogy nem is jelszót vár igazából, hanem egy fájl nevét várja az űrlap. Pl.: ezakod.html a jelszó azaz a fájlnév ismeretében le okozva az űrlapot, megtudja tekinteni a fájlt az illető. Ha ez jó neked szívesen megírom.

2013. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mugen ***** válasza:
Miért nem készítesz egy egyszerű php ellenörzőt? Ahhoz senki se fér hozzá, és nagyon könnyen el tudod készíteni. Kb 5 perc.
2013. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
az előttem szólóval vagyok.
2013. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
php +1
2013. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Erre ne építs, hogy majd úgyse tudja mindenki megnézni, figyl ha valaki akarja megnézi, most mennyibe telik jobb kliket és oldal forrására kattintani? Ha mellette valamennyire(akár egy minimálisan) is tud programozni pillanatok alatt megtalálja a jelszót, azon kívül, hogy ha akar leszed egy programot, és megtalálja helyette...

PHP azt legalább nem tudja megnézni:)

2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miután nem a biztonság miatt kell, ezért nem magam alatt vágom a fát! Az kéne, amit írtam. Lényegében azt szeretném csak, hogy Google-val rákeresve ne lehessen rögtön az információhoz hozzájutni. Egyébként meg nem muszály a jelszónak konkrétan benne lenni, mert lehet valami generált dolog is.
2013. febr. 9. 19:36
 8/17 A kérdező kommentje:
NEM php hanem js kell! Ezért így tettem fel a kérdést. Kérem php-sok ne írjanak!
2013. febr. 9. 19:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Én leírtam egy módot az nem php volt.


Egyébként ha azt akarod hogy az oldalt ne jegyezze a google akkor:


<meta name="robots" content="noindex, nofollow">


2# voltam.

2013. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ne jegyezze a robot, és ne találja meg, aki a főkönyvtáramat nézi. Ezért nem jó, a a fájlnév alapján meg lehet taláni , amit te javasoltál. Mondom n egy egszerű ppop-up ablakot szeretnék belépés előtt.
2013. febr. 9. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!