Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla és Kunenanhoz értő...

Joomla és Kunenanhoz értő programozót hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Keresnék a meglévő weblapomhoz Joomlához és Kunenan fórumhoz értő programozót. /lehetőleg BP-it vagy környékit/.


Verziót kéne frissíteni, a (félkész) designet befejezni, majd a meglévő adatbázist átültetni.


Erre tud valaki egy megbízható programozót ajánlani, aki nem százezreket kérne a műveletért (természetesen nem kérném ingyen!)?


Az a baj, hogy cégek 100e alatt szóba sem állnak az emberrel (ami ezért elég sok, mert egy valóban hozzáértőnek max. 4-8 óra munkáról beszélünk), mindenki más meg csak ígérget...



#Joomla #kunenen
2013. febr. 11. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is ne így kérdezd, hogy joomla programozót keresel.

Hanem php és css programozót keresel. ( a joomlát ebben írták)


A verziófrissítés annyi, hogy letöltöt az update-et és felrakod az update.php( vagy valami hasonló nevű fájlt, én az Simple Machine Forumból indultam ki).


A Igazából az adatbázist mentés sem túl komoly feladat, a fékész disegn megfőleg nem nehéz. Én nem budapest környéki vagyok de válalkoznék rá:) És nem százezreket kérnék el érte, írj pm-et ha mást nem találsz.

2013. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!