Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok ilyen programozót?

Hol találok ilyen programozót?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan programozót keresnék aki tudna csinálni nekem ptc refback oldalt.


ilyen oldal pld. a ptc-ajanlatok., hu halfrefback. info



2012. jún. 15. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen van, de mégis mennyit szánnál rá?

Ingyen ne várd, hogy dolgozzon neked bárki is.

2012. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hmm

Nekem is vannak hasonló, vagy még jobb ötleteim:)

Programozó volnék.

2012. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem megtalálhatsz (programozó), de ehhez kellene egy designer, valamint magyar országon nem hiszem, hogy ebből meg lehet élni, nagy a kockázat, de ha a megrendelő ezt kívánja. Megjegyzem nem olcsó, egy profi, biztonságos, modern technológiai honlapként, mint mobil platform, platform függetlenség, gyorsaság... Mondjuk 3-4hónapos távlatban 2-5millióért vállalnám teljes munkaidőben. Természetesen számla/diploma és minőség garancia. A további up to date-ek, hibajavítások árát a bevétel százalékában állapítanám meg valamilyen minimum felett. Ha érdekel írj.
2012. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát 2-5 milliót senki nem fog ezért fizetni.
2012. jún. 16. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem... Ha céghez mész még egy 0-t hozzáírhatsz. Mit gondolsz? A szellemi képességeimet meg kell fizetni. Programozó átlagkereset 450ezer/hónap, ha egy komplex feladatot kell egyedül ellátni, az minimum 1milla/hónap, ennyi alatt nekem nem éri meg. Ha valakitől azt várod 100ezerért írjon valamit az olyan is lesz, az ablakon kidobott 100ezer. PTC oldalnál pénzügyi tranzakciókat kell biztonságosan lebonyolítani, védekezni kell a robotok ellen, szerver beállítás, adatmentés, megfelelő kiszolgálás, és nem is beszélve az egyik nagyon lényeges tényezőről a marketingről. Ha azt hiszed, hogy ez nem így működik, akkor nagyon fogsz csalódni, és bukni:D A szoftver fejlesztés nagy biznisz, ha azt hiszed, hogy nem, tanuld meg, biztos vagyok benne, hogy nem fog menni...
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit Passring ír.

Ezt ha valaki megcsinálja neked "ingyen" esetleg, akkor az kb olyan is lesz. Az első arra járó ott hatol be a rendszerbe ahol akar.


Még egy 100-200.000 ár sem megfelelő biztosíték arra, hogy minőségi munkát kapsz, márpedig egy ilyen oldalnál a biztonság a legfontosabb.


Gondolom nem örülnél neki, hogy valaki betörni és átírná itt-ott az adatokat. Nem sokkal, csak mondjuk pár nullát mögé írna...

2012. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem egy egyszerű feladat, 1-2 millió alatt érdemben ezt senki nem csinálja meg neked úgy, hogy jó is legyen.

Másra ne gondolj: ha egy ehhez megfelelő tudású programozó elmegy egy céghez dolgozni 400-600 körül simán kereshet egy hónapban. Na most a Te esetben ehhez hozzájön a felelősség is, amit vállal a programod elkészítésével és hát egy ilyet amit szeretnél nem éppen 3 nap összedobni, ha így kiszámolod már mindjárt reális az összeg.

2012. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem ptc oldalt akarok ha nem refback oldalt kettő nem ugyanaz.
2012. jún. 17. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el pontosabban, hogy mire gondolsz :)
2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!