Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mik azok a kiegészítők, flash...

Mik azok a kiegészítők, flash bizgentyűk és egyéb extrák amiktől egy honlap igazán jó lesz?

Figyelt kérdés

Itt személyes véleményt kérdezek, és olyasmikre gondolok, mit a vicces viccek oldal napi vicc doboza, idézetkérő kis cucc óra egérkövető és egyéb effektek, mik azok amiktől taertalmasabbá válik az oldal, vagy amitől kidolgozottnak? Tudom hogy sok idő és munka árán lesz ilyen, és dolgozom rajta, de ezek a bizgentyűk olyan szépen meg tudják tölteni az oldalakat hogy már csak azzal elszórakozok eg yideig :) persze van amikor már idegesítőek...


Szerinted melyek a legjobb ilyen kiegészítőcskék? linkeket kódokat is szívesen fogadok ha van ötlet :)


2009. szept. 7. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként bocsi, hogy ebbe a kategóriába írtam, de számtalanszorírtam már ki kérdést az Internet kategóriába és egyszerűen két válasznál többet nem kapok, ellenben ezt a kategóriát sokan nézik, és ehhez a kérdéshez nem informatikai tudás kell, hanem az emberek véleménye:)


Úgyhogy bocsi, hogy itt szaporítom a kérdéseket:) és köszi a válaszokat:)

2009. szept. 7. 16:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó szuper, moderálva lettem eg yolyan témába ami talán a legkihaltabb az egész oldalon! gyakorikérdések én így szeretlek!
2009. szept. 8. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, milyen böngészőt használsz? Olyan csicsás Mozilla Firefoxod lehet, hogy a tíz ujjad megnyalod utána, ha letöltesz Kiegészítőket és Bővítményeket hozzá. Millióegy van! Regisztrálj és letölthetsz akármit: [link]
2009. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lapunk.hu -s oldalra akarok kiegészítőket, efekteket és egyebeket és explorert használok...
2009. szept. 8. 19:10
 5/6 anonim válasza:

Egy honlap akkor lesz igazán jó, ha hiányoznak róla a kiegészítők, flash bizgentyűk és egyéb extrák.


Gyorsabban betöltődik és több hely marad az aktív tartalomnak. Ha az aktív tartalom szär, teleaggathatod mindenféle bäszassal, attól még a kutya nem lesz rá kiváncsi.

2009. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tartalmam már sokaknak tetszik, és a lapunk.hu korlátlan tárhelyet biztosít szóval helyhiányom nem lesz...


Igazából a honlapversenyek miatt kéne, mert ott nem elég hogy milyen a tartalom a lényeg a legtöbb helyen hogy minnél több kis vacak legyen rajta...

2009. szept. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!