Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kezdjek hozzá Flash...

Hogyan kezdjek hozzá Flash honlap készítéséhez?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem el tanulni, már ismerkedtem vele, csináltam animációkat és egyéb dolgokat, de szeretnék kicsit közelebb kerüülni, pl: linket készíteni és stb. ha úgy érzed, hogy ebben a segítségemre lehetsz, akkor léccíves segíts, köszi! elérhetőség: sulli@citromail.hu
2010. júl. 8. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Az igazán nem derül ki milyen mélységű a tudásod, de flash honlaphoz kell még azért html és A.script 3 ismeretek.

Enélkül sehogy se tudsz hozzá kezdeni.


Annyit megjegyzés ként hogy egy flash honlap nem mindenki számára elérhető, optimalizálása egy művészet, de még úgy is erőforrás igényes.

Szerintem csak ritka esetben szabad ful flash oldal csinálni (pl art lapoknál)

2010. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a html tudásom meg van, papír is van róla, azzal nincs gond. webszerkesztés is megy, a scriptet nem egészen ismerem
2010. júl. 8. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha angolul tudsz, akkor én azt ajánlom, hogy nézegess angol segédleteket (ha videó az még jobb). Én is így kezdtem még 6.-ban :) (Ebből tanultam meg angolul kb :))


ajánlok pár oldalt:


[link]

[link]

[link]


Most így ezek. De ha beírod google-be hogy "flash as3 tutorials" akkor tuti kapsz még hasonlókat


Ja és mégvalami. HA elkezded, akkor ne Actionscript 2-vel. Hanem Actionscript 3.

2010. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a segédletett! :)
2010. júl. 8. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne csinálj flash weblapot.


1: mert nem lát bele a gugli


2: css-sel már a naprendszert is megcsinálták:

[link]


Friss Operával érdemes nézni, vagy bármilyen webkites böngészdével. És igen, ez csak html+css!

2010. júl. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak:


majd szólj 5 év múlva...Mert amig még itt az emberek többsége IE6-ot használ addig szerintem kár eröltetni...


Attól nem is beszélve, hogy CSS3 meg HTML5 még a "legfrissebb" böngészőkben sincs teljesen megcsinálva...nemhogy hibamentesen.


a linked meg nem jön be

2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de bejön, te profi...
2010. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szóval ennyi érved van a html5 és a CSS mellett?


ez elég szomorú, ugyanis tényleg jó dolog, de tényleg nem most(!)...majd pár év múlva...


u.i: a honlap meg bejön tényleg...Tegnap nem jött be de mindegy...A másik meg hogy akadozik...Egy elég jó gépen méghozzá

2010. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkérek minden válaszolott, hogy ne vitatkozon, hogy jó-e a Flash vagy nem jó-e, számomra nem az a cél hogy 1 full Flash oldalt készítsek magamnak, akadozás mentesen meg..., hanem megtanuljam az @dobe Flash cs3 program használatát!
2010. júl. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!