Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » SEO szempontból baj, ha egy...

SEO szempontból baj, ha egy weboldal több oldalán azonos szöveg szerepel?

Figyelt kérdés
Egy példa: külön aloldalakon szerepel a képkeretezési és a képnyomtatási szolgáltatás infója. Nyilván más árak vannak feltüntetve, de az árak alatti szöveg ugyanaz (milyen gépekkel dolgozik az üzlet, mekkora képeket kezelnek, stb.) Ezzel ugye nincs gondja a Google-nak?

2013. márc. 1. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem SEO hanem felhasználói szempontból rossz.
2013. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma, ha van eltérés két oldal között, és a meta leíró, oldal nevek, és keresőszavak különböznek.
2013. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De a hibákra a google webmaster felhívja a figyelmed!
2013. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első: szerinted felhasználói szempontból rossz? Azért csináljuk így, mert akinek készítem az oldalt, ragaszkodik hozzá, hogy minden szolgáltatásnak külön menüpontja legyen, és az külön oldalra mutasson. Arról már meggyőztem, hogy valami értelmes szöveget mindenképpen írjon a szolgáltatásairól, de néhány esetben alig van különbség az egyes szolgáltatások között (tényleg kb csak az áruk).

Végül is lehet, hogy valaki csak az egyiket nézi meg, így fel sem tűnik, hogy ugyanaz a szöveg. Ha meg megnéz többet is...annyira csak nem zavaró ez a dolog. Bár most elbizonytalanodtam. :)

2013. márc. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!