Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tárhely .hu domainel együtt?

Tárhely .hu domainel együtt?

Figyelt kérdés

sziasztok. olyan tárhelyet keresek ami gyors!!! és 1 éves szerződés mellé .hu domaint "ajándékba" beregisztrálják.

tárhely 2-5gb bőven jó.


2013. márc. 7. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szinte mindig, mindenki ad ajándék domint.

2013. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bírom az ilyen okostojásokat mint te is akik ezt a googles f*szságot linkelgetik. ennyire nem kellene hülyének nézni az embereket. utánakerestem én is. viszont saját tapasztalat kellene a tárhelyről. mert sok tárhelynél megveszed és a honlapod lassú lesz. megéri...
2013. márc. 7. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen tök mind1 a te esetedben. A kérdésed komolyságából fakadóan gondolom nem több ezer látogatót kell óránként kiszolgálnia a szervernek...


Ha mégis én kérek elnézést, és akkor valóban ellehet gondolkodni a tárhelyek sebességén is, de ezalatt a szám alatt kb tök felesleges.

2013. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Drone007 ***** válasza:
44%

Én most az ininet.hu-t ajánlom, nem ingyen van a domain, de akciós, és eddig az ügyfeleim meg voltak velük elégedve.

Ami neked kell: egy 5gb-os tárhely náluk most kb 7000Ft/év ha jól számoltam.

2013. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem! ment a plusz.
2013. márc. 8. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

"mert sok tárhelynél megveszed és a honlapod lassú lesz"

ezt két oldalú dolog, lehet szerver és a futtatandó oldal is gond.

Olcsó tárhelyen, több tízezer weboldal van, amivel osztoznod kell az erőforrásokon, és aki olcsó tárhelyet választ az olcsó weblapot is, ami valamely ingyenes, de szervert terhelő így lassú CMS rendszerre épül...


Amelyik 5GB -ot ad, évi 15~20 ezer alatt, az lassú lesz,

mert csak úgy tudja tartani az árat, ha több ezer ügyfelet kiszolgál.

És mivel több ügyfele van, mint ami rendelkezésre áll háttér, így az 5GB -t csak névleges.

Azaz ha mindenki kiakarná használi, csak tizedére van kapacitás.

2013. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jogos és érthető. ment a plusz!
2013. márc. 11. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged nézd meg vagy kérdezz rá a tarhely szolgáltatónál, hogy, hány tarhely van egy szerveren, akik erre figyelnek és tájékoztatnak azok többnyire megbízhatók, a rendelkezésre állás is ma már jó ha 99,9%. A jobb szolgaltatok egy alap tarhelyhez már adnak ingyenes domain regisztrációt. Szerintem ha a google-ben rakeresel a "tárhely" szóra akkor az első találatok között (nem a fizetett) találsz megbizható szolgáltatót. A google nagyon megszűri ki kerül előre a keresőjében. Sok sikert a választáshoz:-)
2013. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!