Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az NVU programmal csináltam...

Az NVU programmal csináltam egy weblapot és azt nem tudom hogy kell közzétenni. Azt akarom megtudni mi az az (FTP) és hol tudom ahhoz hozzáadni a weblapomat. Fizetős-e?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Van pár ingyenes webtárhely, pl a magyarok közül ott az atw.hu


Egész jó leírásuk is van, hogy hogyan lehet felölteni a kész oldalt.

2013. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

röviden, regisztrálsz egy tárhelyet domainnel, lehetőleg ingyeneset. pl itt:

[link]

[link]


(én az elsőt ajánlom)

ha regisztráltál, tölts le egy total commandert.

ott van egy kis gomb a tetején, ha ráviszed az egeret, kiírja, hogy FTP. megtalálod szerintem

azután rámész, új kapcsolat gombra kattintassz.

az első mezőjébe azt írd:

ftp.atw.hu

a másodikba mindegy mit írsz, az csak neked szöveg, hogy tudd, hogy az melyik oldal. pl: béla oldala

még írd be a felhasználói neved és jelszódat (amit a tárhely regisztrációnál adtál meg)

ezután készre/okéra mész.

majd kapcsolódás -> és már csak át kell húznod a weboldaladat az FTP oldalra. (bocsi, nem tudok részletesebben írni. suliban vagyok, és itt TC sincs)

2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2013. márc. 19. 19:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jó. arra menjek rá hogy Új FTP kapcsolat? mert ha igen akkor azt írja hogy kapcsolódás a kiszolgálóhoz beírom hogy: ftp.atw.hu és elkezd tölteni valami egy gombot tok megnyomni az a "megszakítás" és a végén azt írja ki hogy:Kapcsolat hívási hiba. Nekem olyat nem ír amit a mondtál "irtál"
2013. márc. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!