Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti szoktatok weblapokat...

Ti szoktatok weblapokat nézegetni unalmatokban? Van saját weblapotok is? Hogy lehetne elérni hogy minél többen látogassák meg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:42
 1/10 zsomkovacs ***** válasza:

Sajnos megnéztem. Bár ne tettem volna. Változatos, bűnronda színek (komolyan, 2013-ban van akinek csak ezt az alap 16 színt támogatja a monitora?...), ráadásul egy soron belül, ami mindössze egy szóból áll. A design összekattintgatott, cserébe ronda. A szöveg olvashatatlan a hülye színek meg változó betűtípusok miatt, de jobb is így, mert a rengeteg helyesírási hiba miatt csak még szörnyűbb az élmény. Tartalom semmi, netről összeszedett képek, pocsékul egymás mellé hajigálva. A kategóriák áttekinthetetlenek, semmit nem lehet megtalálni, még akkor se lehetne, ha lenne valami az oldalon. Az "a szulejmánnak" kifejezés elolvasása után inkább elhagytam az oldalt. Validitást nem is néztem, nincs most kedvem több oldal hibát nézegetni...


Ez így egy katasztrófa.

2013. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Ti szoktatok weblapokat nézegetni unalmatokban?"


Nem, nem szoktam unatkozni.


"Van saját weblapotok is?"


Van!


"Hogy lehetne elérni hogy minél többen látogassák meg?"


-Keresőoptimalizálás és google top 10 be jutás megfelelő kulcsszóra


-Facebook marketing


-Fizetett látogatók Google Adwordsből

2013. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoktam weboldalakat nézni, leginkább a grafikát s a színeket a logóval mennyire van összhangban, és a forráskódot hátha tanulok belőle.
2013. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem találkozni fogsz olyan kötelező olvasmánnyal, ahol minden betűnek más a színe meg a háttérszíne.
2013. ápr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PHP de kóder! ***** válasza:
igen. igen. reklam.
2013. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PHP de kóder! ***** válasza:

Hogy lehetne elérni hogy minél többen látogassák meg?


A biztos megoldashoz csupan 3 dologra lesz szukseged: penz, penz, penz

2013. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szemetek, vagytok!!! Takarodjatok az oldalomról!!! úgy alakítom ahogy akarom úgy hogy nem szólj bele.
2013. ápr. 4. 13:38
 8/10 zsomkovacs ***** válasza:
Ez így igaz, te oldalad, azt csinálsz vele, amit akarsz. Csak kérdezted, hogy hogyan lehetne elérni, hogy többen látogassák. Első szempont: olyan weblapot kell csinálni, ami a látogatóknak tetszik. Nem neked. Ha mindenki, aki megnézi, elmenekül, akkor csak te fogod nézegetni... Ilyen az élet. A weblapkészítő egy szolgáltató. Ha a szolgáltatás nem tetszik az ügyfeleknek, nem használják, mert nem kötelező. Kivéve, ha egy olyan kaliberű cég vagy, mint a Microsoft vagy az Apple, ők megtehetik, hogy megmondják, hogy mi tetsszen az embereknek... De még ők se mindig... Addig meg marad az ügyfél minél tökéletesebb kiszolgálása. Van az interneten pár millió/milliárd weboldal, próbálkozni kell meggyőzni az embereket, hogy ők pont a te blogodat akarják olvasni a témában. És nem nehéz másikat találniuk, ha nem elég jó a tied...
2013. ápr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PHP de kóder! ***** válasza:
nem ertem, hogy miert kerdezed meg a velemenyunket, ha utana elkuldesz minket a ku_rva anyankba?
2013. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ott vagyok ahol akarok! Mindjárt be is állítom kezdőlapnak!

Hé, na várjunk egy kicsit...

2013. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!