Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Neveldés weboldal készítés,...

Obzy kérdése:

Neveldés weboldal készítés, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy neveldés weboldalt készítenék,hogyan kéne neki látnom?

2013. ápr. 3. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben megtanulod a HTML és CSS nyelveket. Ha ez megvan jöhet a PHP, MySQL. Ezzel már el lehet kezdeni az oldalt, ha elindult, akkor jöhet a JS, hogy még szebb, még dinamikusabb legyen az oldal.
2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez e két sor egyébként időben több év lesz, tehát hamar állj neki :D
2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Drone007 ***** válasza:

Vagy megpróbálkozhatsz a flash-sel. Szinte ez az egyetlen terület, ahol a flash-nek még haszna van (az online videostreamingen kívül): az interaktív játékfejlesztés böngészőre.

Tanulj actionscriptet 3-at, és szuper böngészős gémeket csinálhatsz :) Persze némi grafikai tudás sem árt.

2013. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drone007, esetleg canvas, nehezebb mint a flash, de szerintem sokkal jobb eredményt hozhat.
2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszerűbb megvenni egy oldal motort amit valaki már leprogramozott és kedvedre átalakítani.


Úgyse lesz sok értelme, és pénzt se fog hozni... akkor meg minek beleölni jó pár 1000 órát feleslegesen.

2013. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

XDDDD

jót röhögtem.

A html, css, js, php, mysql együttes megtanulása sem vesz igénybe egy évet max kb. felet, főleg ha van időd és jó helyről tanulsz :D


Ezek webprogramozási nyelvek, közel sem nevezném őket "nehéznek".

Mellesleg ez tényleg a kezdőcsomag, ha már js akkor inkább jquery, ha meg css akkor inkább scss/sass például (haladóbbaknak legalábbis)

2016. okt. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: A webes program nyelvek alapjaiban nem nehezek, vagy is hogy pontos legyek pont olyan nehéz mint a legtöbb programozási nyelv.

Csak annyi hogy webre lépten-nyomon találsz a neten infónakt...

Viszont az hogy valaki elsajátítja az alapokat, a script szerkezeteket, ás tud syntaktikailag írni 3 sort, még nem biztos hogy az a 3 sor más hibát nem rejt.

Pl. PHP/SQL Injection, és más finomságokat.

2016. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hát persze ez igaz :D

Ezernyi hibát tudnak ejteni a kezdők, olykor még "profibban" összehozott oldalaknál is találni/találtam (SQLI, XSS, CSRF és sok más :D)

Főleg, hogy manapság egyre több olyan oldal ahol ezeket a sebezhetőségeket összegyűjtik (zero-day exploitok, stb.. és eladják őket vagy akár ingyen) :D

Amúgy azért egy HTML és CSS-nél az a könnyítés, hogy nincsenek függvények/változók (illetve függvény a sima css-ben viszonylag kevés van) >.> (bár ezek nem is igazán számítanak "programozási nyelveknek" ha jól tudom, de ha már webprogramozás.. :D)

Szerintem egy jó programozó amúgy "Read-Search-Ask" alapelven folyamatosan tanul, fejleszti magát, sosem lesz "kiváló programozó" mert sosem fog tudni mindent. Mindig lesznek kihívások :D S mindig lesznek hibái...

2016. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!