Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla! 2.5 Van egy kis...

Joomla! 2.5 Van egy kis problémám. Fainul működik a joomla-m. Hivatkozás/ok csak képpel, a szöveges a menüpont helyett?

Figyelt kérdés
Vagyis nem az enyém, hanem akinek készítettem. Magyar nyelvű az oldal (nyilván). Eddig nincs is semmilyen probléma. Azt mondta, kell neki angolul is. Ezt is megoldottam. De a google fordító nem jó neki. Minden cikket megírt angolul. Mivel teljesen egyszerű a honlap, így nem volt nagy probléma egy ugyanolyan sablonból ugyanazt kihozni. Gyökérbe 'en' mappa, mappából ismét feltelepítettem a joomla-t, cikkeket megírtam. No most jön a bibi. Gyakorlatilag csak annyit szeretnék, ha egy menüpont ne szöveg legyen, hanem kép. Itt gondolok egy magyar és egy angol zászlóra. A magyar a domain.hu -t töltse be, az angol pedig a domain.hu/en -t töltse be. Ezt hogy tudom megoldani? Jelenleg csináltam egy menüpontot illetve cikket nyelvválasztás névvel. A cikkben persze a magyar és az angol zászló a megfelelő hivatkozással. Tudnátok nekem segíteni?

#Joomla #dinamikus web
2013. ápr. 4. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!