Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet pénzt csinálni...

Hogy lehet pénzt csinálni abból ha sorozatokat fordítok? Sok sorozatot lefordítok, aztán rájuk égetem a feliratot és feltöltöm őket indára vagy jutubra. Többi lenn.

Figyelt kérdés
Olyan sok munkám van benne, és arra gondoltam, ebből pénzt nem lehetne-e csinálni valahogy? Nem azt akarom hogy fizetniük kelljen érte az embereknek hanem hogy valami olyan oldalt csinálni vagy olyan helyre feltölteni ahol nézettség alapján jár pénz vagy hasonló? Nagyon nem értek ehhez csak fontolgatom és ha valakinek vannak tapasztalatai vagy ötlete vagy tud segíteni azt megköszönném!

2013. ápr. 21. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de bukta az egész. Mivel maga a sorozat nem a te szellemi tulajdonod, de te még is azt akarod sugározni, (és profitálni belőle) akkor még elég csúnyám meg is vághatnak szerzői jogok megsértése miatt.
2013. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A börtönben majd átkozod magad ezért... :)
2013. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, igazad lehet ebbe bele se gondoltam. Köszi a választ!

Második válaszoló: Azért írtam ki ide a kérdést mert nem sokat tudok ezekről a dolgokról, nyilvánvalóan nem szándékozom olyan dolgokat csinálni amiért börtönbe kerülhetek, vagy jogszabályt sérthetek. Nincs szükség a gúnyolódásodra és a cinikus hasztalan üzeneteidre, ez az oldal nem erre való, ezért kár ide regisztrálni.

2013. ápr. 24. 11:51
 4/4 Djjjozsiiiii ***** válasza:
ha olyan jók a fordításaid, idővel felfedezhetnek, készíts neki egy weblapot amin fordítást lehet kérni, vagy referenciákat feltöltöd oda. Jó fordítóra sok helyen igény van. A videó feltöltését meg nem javaslom én sem, youtube idővel letiltja a fiókodat, illetve magyarázkodhatsz.
2013. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!