Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A bloggerben hogy kell azt...

A bloggerben hogy kell azt megcsinálni, hogy egy bejegyzés egy adott oldalba kerüljön?

Figyelt kérdés

a blogom már rendelkezik 20 oldallal,de mivel folyamatosan frissülőre gondoltam és minden oldal másról szól,így az új bejegyzéseket nem a főoldalon akarom látni,bonyolúltabb lenne az egész.

De a bejegyzések modulon belül nincs olyan hogy melyik oldalon jelenjen meg,csak a főoldalra pakolja.



2013. máj. 19. 10:32
 1/3 infomoly ***** válasza:

Ezt szerintem csak címkézéssel tudod megcsinálni, ha olyan oldalt hozol létre az új oldal létrehozásnál, hogy internetcímre mutasson. Az internetcímnek pedig megadod annak az oldaladnak az url-jét, amiben az egyforma címkékkel ellátott bejegyzéseket jelenítetted meg.


Tehát ha pl. van olyan címkéd, hogy kaják és tartozik hozzá 1 vagy több bejegyzés, akkor rákattintasz a kaják címkére, kiadja a megfelelő bejegyzéseket. Aztán ennek az oldalnak az url-jét írod be a megfelelő helyre, amikor létrehozol egy új oldalt vagy meglévőt módosítasz, ami url-re kell hogy mutasson.

2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem pont erre gondoltam,de ez alapján meg tudom oldani asszem
2013. máj. 20. 15:03
 3/3 infomoly ***** válasza:

Másképp nem tudom, hogy lehet, mert ugye a blogger úgy épül fel, hogy minden bejegyzés egymás után van időrendben, mint egy kézzel írott naplóban.

Kíváncsi vagyok hogy oldod meg, megmutatod ha kész?

2013. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!