Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudok segítenni? (FONTOS)

Tudok segítenni? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy mit kellene csinálni az oldalamal.Még csak most kezdtem el pár napja egy mmorg játékról késziten még az oldalam.Ja megmég az első oldalam.Ha lenne pár gasznos tanácsotok megköszöném.Link: [link]

2013. máj. 26. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsí a helyesírásí hibáért:*hasznos
2013. máj. 26. 23:05
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Az én első hasznos tanácsom: a G-Portált felejtsd el. Biztos tetszenek a csillivilli modulok, amiket kirakhatsz oldalra, de ez senkit nem érdekel. (Pl. a digitális óra. Senki nem ott fogja megnézni, mennyi az idő.) Inkább Wordpress oldalt csinálj, elegánsabb. Vagy Webnode, abban asszem Like gomb is van integráltan: pajtásaid tudják majd népszerűsíteni is az oldalad.


Vagy legalább a hátteret cseréld le, borzalmas az összhatás: elvakít a háttér, eltereli a szemem a tartalomról, plusz a mozaikozás sz.v.sz. nem néz ki jól - lenne inkább egyszínű, vagy egy lágy vertikális színátmenet.


A fejlécen pedig az a felnagyított kép szintén nem mutat jól, keress egy eleve nagy felbontásút. Inkább kicsinyíts egy képet, mint nagyíts.

2013. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SimkoL ***** válasza:
Szerintem kezd újra mert így borzalmas.
2013. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja és a legfontosabb!!!


1. tanulj meg magyarul és helyesen írni (kérdésed leírása)

2. ne Google Translate-el fordíts, vagy legalább OLVASD EL, AMIT KIRAKSZ!


"World of Battleships egy ingyenes haditengerészeti akció MMO játék, ahol a játékosokat a korszak a XX század pusztító tengeri háborúiban játszanak. Merüljön el a hatalmas tengeri csaták és megszelídíteni az elsöprő erejét multiton titánok, hogy meghódítsa a nyílt tengeren."


Ez nem magyar.

2013. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt a g* k* mi a f*m
2013. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PHP de kóder! ***** válasza:
hat oooo.... ize
2013. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy hulladék!


Felejtsd el örökre a g-portalt.


Ha már mindenféleképpen egy ócska, ingyenes, reklámmal teli oldalt akarsz, akkor inkább ezeket a rendszereket nézd meg:


ucoz

webnode

blogger


ezek fényévekre vannak a g-portaltól, de fényévekre vannak egy normális weblaptól is, úgyhogy középútnak megfelel.


Egy nagyon fontos dolog: KÉRLEK NE HASZNÁLJ COMIC SANS BETŰTÍPUST soha, sehol!

2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

a gportalt szerintem egyáltalán nem kell lehúzni :) csodás honlapokat láttam már ott, olyanokat is, amikről nem csak én, de egy profi meg nem mondaná hogy gportalos :D azt javaslom neked, hogy olvasgass minél több gportalos portálépítő oldalt. amit én szívből ajánlok, az a [link] valamint [link]


remélem tudtam segíteni neked kicsit, nagyon sok sikert és kellemes honlapszerkesztést kívánok neked a továbbiakban :)

2013. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az jó mer én nem vagyok profi, mégis látom hogy egy szar amit linkeltél, az első kinézetre okés, de a kód.. van benne hiba is, na meg táblázatos felépítés? :D

A 2. széjjel csúszik...

+ bal oldalra tapad mind2... MIÉRT?!

én a monitorral szemben ülök (na jó, szar asztal miatt kicsit balra.. de akkor is a közepét nézem..)

2013. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és hallottatok olyanról, hogy felbontás? tudod, full hd, 1024*768, tablet, mobil??
2013. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!