Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kedves emberek lenne nekem...

Kedves emberek lenne nekem pár kérdésem! Ismerősöm weboldalát hogy tudnám több helyre be regisztrálni googléba hogyan kell csinálni? és ha pl: egy ismeretlen weboldalra nem tudom kirakni a banneremet csak aki hozzá fér a weboldalhoz?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre a választ

2013. jún. 6. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

egy "ismeretlen weboldalra" bannert úgy lehet kirakni, ha fizetsz érte. Pl. itt a gyakorikerdesek.hu-n is kemény pénzeket kell letenni, hogy a mindenféle weboldal reklámok megjelenhessenek.

Google-ban keress rá a "keresőoptimalizálás" kifejezésre. Ott találni fogsz ebben a témakörben segítséget.

2013. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már elnézést, nem cikizésből, de a te érdeked lenne értelmesen megfogalmazni a kérdésed.


De amit én értettem belőle, az alapján megpróbálok segíteni.


"Ismerősöm weboldalát hogy tudnám több helyre be regisztrálni googléba hogyan kell csinálni?"


Ez számomra két kérdés.

1. Hogyan tudod több helyre beregisztrálni? Végigmész a helyeken egyesével, és beregisztrálod. A pontos "hogyan?"-t pontos "hely"-ek nélkül nehéz megmondani. De alább szolgálok pár nem említett ötlettel.


2. Google-ba hogyan kell csinálni? Ránavigálsz a www.google.com/addurl címre és beírod a weboldal URL-jét, majd elküldöd az űrlapot. Ezen kívül érdemes lenne egy Webmestereszközök illetve egy Analytics fiókot is rákötni.


"és ha pl: egy ismeretlen weboldalra nem tudom kirakni a banneremet csak aki hozzá fér a weboldalhoz?"


Más weboldalára valóban nem egyszerű beleszerkeszteni a banneredet. A "csak aki hozzáfér" nevű személynek írjál (másnéven szerkesztő, tulajdonos), hogy szeretnéd, ha kitenné a banneredet. Népszerű oldalnál valóban csengetned kell érte (ahogy #1 is írja). Kisebb, hasonló témájú oldalakat kereshetnél, illetve haveroktól kunyizhatnál bannerhelyet.


--


További ötletek népszerűsítésre:

- linkeld be a honlapját releváns fórumokba

- ajánld be linkgyűjteményekbe (*.lap.hu)

- oszd meg Facebook-on


Persze ahhoz hogy az oldal népszerű legyen, értékes és érdekes tartalom kell.

2013. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismeretlen oldalakra úgy tudod "kirakni", hogy beregisztrálsz a google adwords szolgáltatásba. Igen, ez fizetős. Ott beállíthatsz egy bannert/hirdetést, megadhatod, hogy mennyit vagy hajlandó fizetni és milyen kulcsszavakra való keresésnél. Így a google minden adwords partnerénél ha a megadott kulcsszóra releváns az az oldal akkor megjeleníti a hirdetésed - feltéve ha más nem fizet érte többet.
2013. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!