Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet egyszerűen,...

Nikki Garcia kérdése:

Hogyan lehet egyszerűen, ingyenes domain-os weboldalt készíteni?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket mindent amit tudtok az ingyenes domain regisztrációról... Ha lehet linkeket is küldjetek! Köszi.

2013. jún. 20. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyedül a .tk domain ingyenes.


A többi ingyenes megoldás csak alacsonyabb szintű domaint ad neked, pl. nikkigarcia.valami.com .


Vannak honlapkészítők (pl. webnode.hu) és webtárhelyek (pl. 000webhost.com).

2013. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt ingyenes a cím, a mélfiók és a tárhely, de reklámot tesznek az oldaladra:

[link]

2013. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neki nem csak domain kellene, hanem tárhely+domain egyben, valami egyszerű. szerintem ingyenesből uw.hu a legjobb magyar.
2013. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor szeretném megköszönni mindenkinek, idáig webnode-ot használtam, bár nem nagyon jött be szóval...
2013. jún. 20. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2010 óta vagyok UW.hu-s próbáltam már sokat (ezen kívül az extra.huvolt nagyon jó, de őket megvette a dotroll.hu vagy mi és már nem ingyenes)
2013. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Drone007 ***** válasza:
Én most próbálgatom az ininet.hu ingyenes szolgáltatását, eddig tetszik.
2013. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#Drone


"Reklámmentesítési lehetőség akár ingyen!"

ez hogy megy, reklámmentes a tárhelyed?

2013. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drone007 ***** válasza:

Az első hónapban úgy láttam nincs reklám az ininetnél, csak ezután kerül fel valami.

A reklámmentesítés és az ingyenes tárhely növelése 2 módon történik ajánlással (kiraksz egy linket, és ha megkattintják, kapod a bónuszt: 1hónap vagy +70Mb), vagy befizetéssel.

A reklámmentesítés időtartamhoz kötött (1778Ft/6hónap), a tárhelynövelés egyszeri díjért végleges (1778Ft/500Mb).

2013. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!