Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpresshez milyen ingyenes...

Maxtor5 kérdése:

Wordpresshez milyen ingyenes tárhelyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
fontos hogy ingyenes legyen és reklámmentes
2013. jún. 21. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"fontos hogy ingyenes legyen és reklámmentes"


Nincs oylan, amin teljeskörűen lehet hazsnálnia WP-t, amúgy a wordpress.com ajánl.

2013. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
illetve a 0webhoston talán, nem tudom, ott van reklámmentes ingyenes tárhelyem, lehet rá tenni WP-t de nem próbáltam még ki, hogy milyen.
2013. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább regizz be worpress.com-ra. Egy ingyenes tárhely nem bír el egy wp oldalt.
2013. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
000webhost -on megy a WP, de ha nincs optimalizálva, akkor figyelmeztetés nélkül törlik, mert terheli a szervert.
2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

a css-t is teljeskörűen lehet babrálni? Illetve a megjelenési struktúrát? Mert a WP.com on nem lehetett, azért is nem foglalkozok már WP-el :D

Mire eljutttam addig, hogy saját tárhely, addigra meg kinőttem a gyári openszórsz tartalomkezelőkből és sajőát motort írtam.

2013. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
A mi megrendelőink elküldenének a p1csába, ha ismeretlen, saját CMS-t próbálnánk lenyomni a torkukon.
2013. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kettőt szinte lehetetlen egyszerre teljesíteni, inkább egy olcsó fizetős tarhelyet válassz, azért legalább várhatsz valamit, nem kell rettegned, hogy ezt szabad vajon, hanem nyugodt szívvel csinálhatod az oldalad, ha baj van akkor meg a szolgáltató segít.
2013. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy vannak kifejezetten wordpress tárhelyek, keress rá a googleben, hogy "wordpress tárhely" és az első nem fizetős találatok között válogass.
2013. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!