Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik ingyenes tárhely,...

Létezik ingyenes tárhely, amihez domaint tudok csatolni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
létezik ingyenes tárhely ahol ha veszel domaint csak az kerül pénzbe a tárhely nem. Utólagos akármilyen domain csatolást kevés helyen engednek, talán a 000webhost volt, emlékeim szerint egy ilyen, de ott is voltak feltételei.
2013. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, domaint már megvettem, csak elég vékony a hozzá járó tárhely számomra... :)
2013. júl. 2. 15:11
 3/5 anonim válasza:

az atw.hu ingyenes tárhely,

és az uw.hu is

2013. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nem ez volt a kérdés. :P
2013. júl. 2. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

>Igen, de nem ez volt a kérdés. :P


Szerintem az előttem szólójk úgy értették, hogy fogod a "vékonyka" tárhelyed, amihez van domén csatolva és felteszel egyszem autoforward parancsal megspékelt index.html-t egy ingyenes, de nem doménes tárhelyre.

Ettől kezdve a doméneddel elérnek, de a tárhelyed kevésbé vékonyka. Ha meg keveselled azt is, akkor beregzel több helyre, s a főoldaladon meg elosztod az oldalakat. Annyi, hogy az URL megváltozik, de ki a fene nem. sz.ja le szerinted? :)

Nekem is van a netszolitól kapott vékonyka tárhelyem, amint van egy automata továbbító index.html a megfelelő helyre.


Ez kb ennyi:

*kacsacsőrnyit*meta HTTP-EQUIV="refresh" CONTENT="0;URL=ide_az_URL-ed"*kacsacsőrzár*

A nulla számjegy helyett adhatsz másodpercben mért időt neki, ha egyéb esetben valami feliratot fel akarsz villantani a továbbítás előtt, hogy most épp mi következik...

2013. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!