Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok a weboldalamról?

Mit gondoltok a weboldalamról?

Figyelt kérdés

[link]

A webáruház része fejlesztés alatt van szóval azt most ne nézzétek. :)



2013. júl. 23. 22:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Építőjellegű kritikát mondok, bár ez csak az én véleményem. Ez a kórházzöld nekem nagyon nem jön be. Főleg kerámiához nem illik szerintem.
2013. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ezzel a színnel ami most állítottam be?
2013. júl. 23. 23:21
 3/16 anonim válasza:
Így azért egy kicsit jobb hangulatot mutat. De a hátteret meglehet változtatni valamilyenre fehér helyett? Szerintem úgy dobna igazán sokat. Egy egész halvány szín talán világos mogyoróbarna háttér lenne a legjobb bár nem tudom akkor jól nézne e ki ezekkel a színekkel.
2013. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan egyszerűen nem lehet megváltoztatni. Valamit a CSS kódban kell szerkesztgetni de ehhez nem értek.
2013. júl. 23. 23:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne a színekkel kezdeni valamit. Több megoldás is lehet. Lehet arra játszani,hogy a kerámia színét veszed alapul és a fehérrel töröd és feketével, ezek variációit használod. Egyébként azért is jobb fehérrel törni,mert akkor a képek,amik fontosak,mert a tartalom részét képezik kiemelődnek. Tehát a lényeg az,hogy a tartalom az elsődleges.Ezért figyelni kell rá,hogy a tartalomban lévő színeken legyen a hangsúly és azok ne ütközzenek élesen az oldal színeivel.

Ami engem igazán zavar az az elválasztó,aminek most fekete a háttere. Az teljesen felesleges rossz így inkább sima vonal legyen ott,amíg nem tudod milyen színt akarsz a háttérbe.

2013. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a hátteret nem tudom változtatni de azért egy kicsit módosítottam a dolgokon. Így milyen?
2013. júl. 24. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, de ezek között:


"Köszöntelek Kedves Látogató!


Barta Julianna vagyok , Békéscsabán élő,dolgozó,fazekas,keramikus.

(csak csodálom ezt a fantasztikus anyagot az agyagot,kimeríthetetlen tárháza a csodának.......)"


Üss entert mert nagyon egybefolyik, legyen a cím jól elhatárolható a szövegtől.


És ezt a "divid07.gif" elválasztót szedd le, nagyon durván nem megy az oldalba, rikít belőle a színe miatt is.


"2u7sw7n.gif" ez a kép sem hiányzik az aljára:)


Pont láttam a fejléceden színt módosítottál, ezzel a zöldell szerintem jobb mint a kékkel, mert nem rikít annyira ki.

2013. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Üss entert mert nagyon egybefolyik, legyen a cím jól elhatárolható a szövegtől."


Bocsi most látom, hogy ezt már megoldottad.

2013. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Színben szerintem már megfelelő,de az elválasztókkal csinálj valamit..
2013. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Levettem az elválasztókat.
2013. júl. 24. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!