Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehetne azt megoldani,...

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy a regisztrált felhasználóknak (a wordpress weboldalamon) ne legyen ott fölül az a csík (ahol van a profil szerkesztése stb. )?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok nagy Wordpress-es, de biztos vagy benne, hogy a regisztrált felhasználók látják? Mert szerintem csak te látod, ha be vagy lépve.


De egyébként van egy ilyen beállítási lehetőség, hogy neked se legyen ott, amikor be vagy lépve, de nem tudom fejből, hogy hol. Ha tudsz angolul, akkor ez nem okozhat nagy gondot.

2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,a regisztráltaknak is ott van, mert már regisztráltam több accountot is magamnak, de megnézem ezt a megoldást amit mondtál, köszi :)
2013. júl. 31. 12:37
 3/4 anonim válasza:

Itt van róla egy cikk:


[link]

2013. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10000x köszi!!:) ez tényleg működik :)
2013. júl. 31. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!