Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám egyedi kinézetűv...

HoleczBarbara kérdése:

Hogyan tudnám egyedi kinézetűvé tenni blogoldalamat? (Blogspot)

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


19 éves lány vagyok, és súlyos pánikbetegségben valamint depresszióban szenvedek. Szeretnék létrehozni egy blogot ahol megoszthatom másokkal a tapasztalataimat és mindazon dolgokat amiken keresztül megyek ezekben a betegségekben, bízva abban, hogy mások számára esetleg szolgálhatok hasznos tanácsokkal.


Amiben segítséget szeretnék kérni az az lenne, hogy a blogoldalamat szeretném egyedi kinézetűvé tenni, de sajnos nem vagyok jártas a HTML és CSS kódolásokban amik ehhez feltétlenül szükségesek. Kérem aki jártas ebben a dologban segítsen nekem, mert rengeteget jelentene ez számomra! Mindenről konkrét elképzelésem van csak sajnos megvalósítani nem tudom őket magamtól.


Köszönöm szépen!



2013. aug. 1. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszoni a dologba, de ha tenyleg sulyos panikbetegsegben es depresszioban szenvedsz, akkor eloszor inkabb keress fel doktort/pszichologust/szakembert, aki ezzel foglalkozik, hogy segiteni tudjon. Ezek komoly betegsegek, csak a blogozas nem fog kigyogyitani.

Ha pedig mar kezeles alatt vagy, akkor siman irhatsz blogot pl. a fejlemenyekrol.

2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kezelés alatt állok több mint egy éve, de sajnos semmi javulás nincs az állapotommal kapcsolatban, de köszönöm a tanácsot.
2013. aug. 1. 00:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom, ne add fel kerlek! Kitartas!


Ezen az oldalon talalsz sablonokat kifejezetten a blogspotra (ami asszem mar blogger):


[link]

2013. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen a linken pedig egyszeruen le van irva (igaz, pici angol tudas szukseges), hogy hogy kell rahuzni a mar meglevo blogodra a sablont:


[link]

2013. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólj ha kell valami segítség, kitartást kívánok én is mint az előttem szóló!
2013. aug. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már túlzottan régóta szenvedek ebben a betegségben, és az a helyzet, hogy elfáradtam már. Egyre kevésbé tudom elviselni a mindennapos rohamokat, rosszulléteket, mellkasi fájdalmakat, a szédüléseket, a rossz közérzeteket, és a többi velejárókat. Amiatt van szükségem egy blogra, hogy kimondjam azokat a dolgokat amik bennem vannak, és amiket érzek. Számomra ez fontos lenne.


Igen, ismerem ezt az oldalt, itt találtam meg azt ami nagyon megtetszett, csak kivitelezni kellene. :)


(És igen, már BLOGGER a neve)

2013. aug. 1. 01:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második linket is! Az angol tudás nem probléma, de amit én szeretnék az jóval bonyolultabb ennél. Szóval nekem teljesen át kellene írni az egész blog kódolását úgy, mint ahogyan bármelyik sablonnál van amit letöltök a netről. Lehet nem tudom mire vállalkoztam. :)
2013. aug. 1. 01:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyenre szeretnéd?
2013. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!