Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok az oldalamról?

Mit gondoltok az oldalamról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem egy weblap, de érdekel a véleményetek!

[link]

Hogyan tehetném érdekesebbé?

Hol tudnám ingyenesen hirdetni?

Ha van olyan ismerősöd aki érdeklődik iránta légyszíves mutasd meg neki!

Tudom, hogy az angolomnak van mit fejlődni.

Kíváncsi vagyok a véleményedre!

Köszönöm! :)



2013. aug. 12. 13:28
1 2
 1/13 soccerway ***** válasza:
87%
hirdetni ezt? Akit érdekel úgyis megtalálja, van a facebookon is kereső.
2013. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
most komolyan.. mindenki oldalt csinál facen? lassan több lesz az oldal, mint a felhasználó...
2013. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy mertem csinálni egy oldalt a Facebook-on!
2013. aug. 12. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csinálni akarsz egy oldalt, akkor csinálj egy rendes weboldalt
2013. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt hobbinak szántam. Azért lett Facebook-os oldal. Ha sikerülne felhívnom rá a figyelmet, érdeklődést kelteni, akkor biztosan csinálnék egy rendes weboldalt neki!
2013. aug. 12. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem nem kell ennek rendes weboldal. Milliómegegy Ian fan site van: [link]


2. És amíg másoktól másolod a tartalmat, ráadásul forrásmegjelölés nélkül, ennek a Facebook oldalnak sincs értelme.

Pölö a legfrissebb bejegyzésed eredetije egy Katie nevű amcsi lánytól:

[link]


Akkor van értelme weboldalt csinálni, ha van saját és érdekes megosztani valód. Ha meg másoktól osztasz meg, idézel, tiszteld őket meg azzal, hogy hivatkozol rájuk.


3. Ha meg érzed, hogy nem tökéletes az angolod, akkor ne angolul írj. És tanulj.


Kérdéseidre a válaszok:


Mit gondolok: lásd fent.


Hogy lehetne érdekesebb: egyedi tartalommal, ami nyilván nem olyan egyszerű, mert ezerkilométerekre vagy Ian-től, csetelni meg nem fog veled. De békejelet pl. fotosoppolhatsz a homlokára, úgyis világmegváltás témát húztál rá:D (aminek egyébként nem tudom mennyi köze van a fickóhoz, de nem is érdekel).


Hol tudnád hirdetni ingyen: lap.hu oldalak, hasonló témájú fórumok, Facebook oldalak.

2013. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Lehetséges, hogy Te nem építő kritikának szántad amit írtál, de számomra az volt!

A linkelt bejegyzés a Twitter oldalamon forrással együtt szerepel! Ide nem éreztem fontosnak kiírni a nevét mivel a kutya sem foglalkozott az oldallal.

A világmegmentő (vagy hogy is fogalmaztál) szerepet az alapítványa miatt "húztam rá". A neve Ian Somerhalder Foundation (ISF) 2010.december 8-án /vagy a körül/ alapította. Ugyanis ez a születésnapja. Az alapítvány a fiatal gyerekeket, az állatokat, az emberiséget támogatja. Környezet-és állatvédő, de e mellet magával a Föld bolygóval is törődik.

Lehetséges, hogy kezdő vagyok, sőt biztos. Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, de Ian-ről és az "őt körülvevő dolgokról" nagyon sok mindent tudok. Majdnem mindent!

És nem fogom feladni, próbálkozom! Mint, ahogy Ian bátyja mondaná: Never, never give up!

Az angol nyelvtudásomat pedig jelenleg is fejlesztem, külön órákra járok!

Egyébként Ian-nel néhány e-mail is váltottam.

Néhány TVD színész tud róla, hogy létezem. Pl.: Kat Graham(aki követ engem Twitteren),Candice Accola, Nina Dobrev, Claire Holt, Phoebe Tonkin/aki kijelentette, hogy tetszik neki a videó, amit a szülinapjára csináltam), Paul Wesley and Joseph Morgan.

:)

2013. aug. 12. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy építő kritikának vetted és nem beszólásnak. Nem is utóbbi volt a célom. :)


Ha meg tényleg tudod kontaktálni, meg sokat tudsz róla, meg pláne, hogy ilyen lelkesedéssel tolod, akkor tényleg érdemes folytatni. Az említett színészeket, akik tudnak az oldaladról, megkérhetnéd, hogy tweeteljék a linkjét, mert akkor a rajongóikhoz is eljut, ami potenciálisan több ezer ember lehet.

2013. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megosztanák a linket. Több millió rajongójuk van, akkor a többiek kívánságát is teljesíteniük kellene :)

Mindenkinek köszönöm a választ! :)

2013. aug. 12. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy vicc :)
2013. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!