Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PayPalos cuccok belövéséhez...

Qaxqaxqax kérdése:

PayPalos cuccok belövéséhez ért valaki?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy generálok egy kódot, amin keresztül, ha valaki rákattint a gombra, akkor lényegében utal a gombot előállító adatai alapján az accaunt tulajdonosának bankszámlájára egy meghatározott összeget.

Viszont ha én olyat szeretnék írni, hogy van egy termék, amit akkor küldenék el a regisztrált ember számára, ha kifizette. Hogyan tudom leellenőrizni azt, hogy miután a gombra kattintott az átutalás megtörtént? Erre szeretnék valamilyen megoldást, aki jobban ért ehhez, mert ilyennel még nem foglalkoztam és gondoltam, hogy valami egyszerűbbel kezdem, de még itt is gondok vannak:S

Valami ötlet, hogy hol tudom az ilyesmiket elsajátítani / valami tipp jobb megoldásra ilyen helyzetben a paypalnál?

A válaszokat előre is köszi(:



2013. aug. 19. 14:38
 1/4 soccerway ***** válasza:
ebay-ről beszélsz, vagy nem értem.
2013. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pl. egy egyszerű feladat szerintem jobban szemlélteti, hogy miről van szó:

Írok egy weboldalt, ahol van egy termék. Az emberek regisztrálnak az oldalra, melynél megadják az elérhetőségeiket pl mobil meg cím. A termék x forint tehát konkrétan a neten rendelhető mikor rákattint a felhasználó a paypalos gombra. Viszont a termék csak akkor küldhető el, ha az átutalás megtörtént.

Igazából ezt szeretném első körben megoldani.


Egyébként nem tudom hogy valaki ismeri e a World of Thanks nevű játékot, de kb minden mmorpg-s játéknál úgy van, hogy általában lehet x összegért aranyat venni és azért kap az ember y aranyat, vagy hasonlót. Ott is szerepel ez a PayPalos megoldás, de valahogy ők is leellenőrzik azt, hogy a pénz megérkezett e és csak azután küldi az autómata rendszer az aranyat a játékos profiljára. Ez lenne az, ahova végül fejlődni szeretnék a témában.


Remélem így érthetőbb, de ha nem akkor nyugodtan kérdezzetek, mert azért elég fontos lenne számomra, hogy értsem ezt a témakört.

2013. aug. 19. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden kérdésre meg van a válasz az API leírásában.

Amikor legutóbb nézegettem, akkor szép példakódok is voltak ott, hogy hogyan lehet életre kelteni a rendszer.


Van ha jól tudom callback, ami pont erre szolgál, hogy ha fizetett, akkor meghívja a te oldaladat/scriptedet a megfelelő paraméterekkel (egyedi azonosító vagy halál tudja mi, talán ez is valamennyire megadható) és innen tudható, hogy fizetett vagy sem.

2013. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Saját magadnak kell megírni és üzemeltetni is a php scriptet. (Elérhető legyen külsőleg, ha a saját gépedről futtatod, pl ZendServer, EasyPHP, xampp stb.)

2013. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!