Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek egy öngyilko...

Mi a véleményetek egy öngyilkosoknak szóló fórumról?

Figyelt kérdés
Mindenki megoszthatná, hogy mit-miért gondol, azt, hogy hogyan érez, mi vezethet el egy ilyen tettig stb. Vélemény? Regisztrálnátok egy ilyen fórumon?

2013. aug. 24. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Gyávák sportja. :)

Igény biztos ilyenre de nem tartom kizártnak, hogy törvénysértő lenne.

G.

2013. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd külföldre, magyar legyen minden az oldalon. Igény valószínűleg lenne rá (meg jönnének a köcsögök akik mindenkinek azt tanácsolnák, hogy öljék meg magukat).
2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem elég kihalt lenne.
2013. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: LOL XD!! Ez nagy volt! :) Én legalább értem a poént :) Na mind1 khm... az oldallal kapcsolatban: nem lenne, aki lebeszél/rábeszél, ugyanis, a fórumon, ha én nyitom, én nevezem ki a moderátort, sőt, új fiókkal én is lehetek az, és akkor azt törlöm le/azt tiltom ki, akit akarok.
2013. aug. 24. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#3 :)

Ja a fórum sikerességét az mutatná. Olyan kérdések,hogy majd mond el hogy sikerült,azt hiszem feleslegesek is lennének.


Én nem tartanám jó ötletnek a fórumot. Az a baj,hogy vannak olyan emberek,akik divatból sok dolgot megcsinálnak,ami árt maguknak, a személyiségüknek. Felesleges még tippeket is adni.

2013. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SimkoL ***** válasza:
88%

Sok éven keresztül dolgoztam a 112-es segélyhívó rendőrségi felén - bevezetésétől kezdve - gondolom ebből kiderült, hogy rendőr - is - voltam. Az 'öngyilkos jelölteknek' emberi szóra van szüksége - nem írott szövegre. Általában azért lesznek öngyilkosok, mivel nincs valaki, egy társ, barát akivel meg tudná osztani a gondját. Amikor már megteszi az is csak addig tart míg a kötél el nem kezd szorulni komolyabban - akkor már visszahátrálna - vagy sikerül vagy nem - mert ugye az életösztön.

Végül is egy ilyen fórum - a sok szuicid hajlamú egyénnel - csak bátorítást adna a többinek.

Mint ember és mint kicsit vallásos elítélem azt aki önként eldobja magától az életet.

2013. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na, ugye, én is azért gondoltam ezt a fórumot, hogy nem mint ötletadás, mert már nem azért, de aki meg akar halni, az legyen kreatív!, de én nagyon sokszor megpróbáltam, elég brutális dolgokat és emiatt kell pszichológushoz járnom, meg kórházba(pszichiátria) "ellenőrzésre", és úgy gondolom, hogy nem akarom még egyszer megtenni, de, hogy ne csak én, de mások is tovább éljenek, ezért kell/hetne egy ilyen fórum. Tapasztalatból azt mondom, hogy könnyebb úgy elmondani, kérdezni dolgokat, hogy nem személyesen. Jó, vannak ennek pont az ellentétei is, de szerintem mégis csak könnyebb így. Nem ötleteket adni akarok, hanem ennek a mélyebb, lelki értelmét kutatni, hogy ezáltal mások és én is rájöjjünk, h hogyan lehet továbblépni ebből a helyzetből. Ennyi. Megint sokat jár a szám, de akit érdekel, itt a link(elkészült a fórum :)): [link]

Várok mindenkit sok szeretettel! Olvasáshoz, hozzászóláshoz regisztráció szükséges, moderátor van, de lehet még jelentkezni!

2013. aug. 24. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Neked Yoda szavai valók: "Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Tulajdonképpen te nem is igazán akarsz elpatkolni, csak annyira gyenge a személyiséged, hogy minden egyes lelki csapásnál ez a reakciód. Aztán meg visszatérsz a normál kerékvágásba és fórumot akarsz nyitni a hozzád hasonlóknak. Ez ilyen formában alapvetően hülyeség. A "kreatívan dögöljünk meg" rész is. Senkinek nem adunk tippeket az öngyilkossághoz. Inkább felrójuk nekik, hogy mekkora barmok is valójában. Te is az vagy. Ha gondod akad az életben, ne a késnek -vagy vonatnak, a'la kedvenc költőnk- fussál, hanem oldjad meg.

És megvolt a lelki segély, az értelem boncolgatása meg a lehordás is. Jó éjt!

G.

2013. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyenge a személyiségem? Vonat? Yoda? Na jó. Ok. Fő a tolerancia :) kedves utolsó válaszoló. Azt viszont nem hinném, hogy olyan helyzetben, mint amibe én kerültem sokszor, te nem hasonlóan cselekednél. Hit, meg lelki segély ide-vagy oda. Mellesleg, bár ez nem tartozik senkire, képzeld, én is vallásos vagyok :) Meglepődtél? Nem? Mindegy. A fórummal kapcsolatos véleményeket köszönöm. A kérdést ezennel lezárom. :)
2013. aug. 25. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy le sittelhetnek erte ha valki kinyirja magat a forumodrol.
2013. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!