Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes tárhelyet...

Milyen ingyenes tárhelyet tudtok mondani, ahol van elérési útvonal is? Lehetséges ez egy ingyenes tárhely esetében? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Több ingyen tárhely szolgáltatónál voltam már, de szükségem lenne az elérési útvonal használatára, ám ilyen lehetőséget még sehol sem találtam. Google-ben sem sikerült választ találnom a kérdésre, biztosan rosszul kerestem rá.


Egy konkrét példa: jelenleg atw.hu-n szerkesztem az oldalamat, de minden egyes menü az www.example.atw.hu URL-lel érhető el. Olyan tárhelyet szeretnék, ahol elérési út is van az URL címben, így például a "Valami" mappában található fajl.php oldalt így érhetem el a böngészőben: www.example.atw.hu/valami/fajl.php. Van ilyen lehetőség ingyen tárhely esetében? Lehet külföldi is, a lényeg, hogy megbízható és jó legyen.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. aug. 25. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mit szeretnél.

Ha a fájlodat a valami mappába teszed, akkor máris a te általad kívánt úton érheted el.

Ezt akarod?


Ha nem egészen, akkor marad a htaccess birizgálása, de ezt ingyenes tárakon általában nem lehet.

2013. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a cél, amit te mondasz, csak hiába teszem mappába, pl. az ATW.hu-n nem lehetséges, hogy elérési útvonalat jelenítsen meg az URL-ben (ugyanez pl. az uw.hu is). Létezik egyáltalán olyan ingyenes tárhely, ahol van elérési útvonal? Vagy ehhez szükség van domain címre?
2013. aug. 25. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

De ehhez semmi köze a tárhelynek ez így működik és kész. :)

Valamit rosszul próbálhatsz, mert ha létrehozod a mappát és beleteszed a fájlt, akkor ott lesz elérhető.


Esetleg a jogosultságokat nézd meg, hogy jól állítottad-e be.

2013. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

atw.hu -n minden domain users.atw.hu/subdomained címen érheted el.

a mintád alapján pl.: users.atw.hu/example/valami/fajl.php

2013. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltételnül, mivel a név.atw.hu is működik és ezután is lehet fűzni a mappa elérését.
2013. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy is be lehet hozni, de frame -be rakja az users címmel.

illetve ha van reklám, akkor azt is a tetejére nyomja.

2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez nem a tárhelyen múlik, az elérési út mindenhol azonos :)
2013. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!