Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdekelne valakit egy táboros...

Érdekelne valakit egy táboros blog?

Figyelt kérdés
Van egy blogom (ma kesztem) egy lányról szól aki egy egész nyárra táborba megy és akkor szerelmes lesz meg ilyenek. Van akit érdekel?

2013. aug. 27. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel. 2 hónapja is UGYANEZZEL A TÉMÁVAL !!!!!!!!!!! akart valaki blogot indítani.
2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edemmester ***** válasza:
Küldj egy linket privátba és vetek rá egy pillantást. Így vakon azért nem egyszerű megmondani hogy pontosan érdekel-e.
2013. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Engem érdekelne. Szval linkeld már be!:) Kiváncsi vagyok és ha szeretnéd segíthetek is benne h milyen a történet stb.. :)
2013. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ja nekem is linkeld be én is kiváncsi vagyok rá ;)


ja és nem tudom hanyadik válaszoló ---> mert te tudsz helyesen írni hogz? mi az hogy!!!

2013. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre írtam kezdtem :) köszönöm azoknak akik a kérdésre válaszóltak :) a blogot ma KEZDTEM el normálisan szóval akit érdekel annak elküldőd priviben :))
2013. szept. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!