Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik papír nélkül dolgoznak webfejlesztőként?

Figyelt kérdés

14éves korom óta kezdtem el a webfejlesztéssel foglalkozni, jelenleg 21éves vagyok, de a nagyon rossz anyagi hátterem miatt nem volt lehetőségem szakmabeli felsőoktatásban (egyetem) részt vennem. Önerőből, internet és könyvek segítségével tanultam ki hosszú évek során, amint újat tanultam azt egyből ki is próbáltam és kísérletezgettem, hogyan lehetne mindig egy kis "pluszt" hozzáépíteni. Tulajdonképp HTML/CSS/JS/grafikai munkák és PHP+SQL-ben mondhatni "profi" vagyok, vagy is inkább úgy fogalmaznék, hogy bármit el tudok hibamentesen és biztonságosan készíteni, aminek csak a képzelet szab határt. Sajnos nincs papírom hozzá, de legalább annyira értek már hozzá, mint az akinek van. Emellett ismerkedtem C++,python,flash,3d modellezéssel is, de ezekből nem állok olyan szinten, hogy el tudjak vele helyezkedni sajnos, csak érdekeltek. Attól félek, hogy ez a munkaadókat nem érdekli, mert nekik az jelent garanciát, ha valaki nem tudást, hanem papírt mutat fel. Szeretném valahogy helyrehozni az én és a családom anyagi helyzetét ezzel a tudással, akár jóval olcsóbban dolgoznék, mint akinek papírja van róla, csak fogalmam sincs, hogy ez mennyire lehetséges és hogy merre induljak el.


Valaki tudna valami útmutatással segíteni, ha más nem privát üzenetben?

Előre is nagyon szépen köszönöm és nagyon hálás vagyok, nagyon sokat jelent nekem bármiféle segítség!



2013. szept. 4. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést ez kimaradt: körülbelül 1éve facebook alkalmazásokkal is foglalkozok. Mivel alapja a PHP így ezt is sikerült hamar magas szinten elsajátítanom.
2013. szept. 4. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! További szép estét kívánok!
2013. szept. 5. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sajnos nincs papírom hozzá ... az jelent garanciát, ha valaki nem tudást, hanem papírt mutat fel."


Tapasztalatom szerint a papír annyit ér, hogy ha nehéz dönteni két ember közt, akkor azt választják akinek jobbak a papírjai.

De maga a papír soha nem jelent tudást is!

Dolgoztam olyan kiváló főiskolás papírokkal rendelkező sráccal, aki 1 hónap után feladta, és most McDönciben süti a hambit.

2013. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évekig dolgoztam papír nélkül, vagy 2 éve fejeztem be egy OKJ-t azért, hogy elmondhassam van valami. Teljesen mindegy, soha senkit nem érdekelt, annyi volt a lényeg, hogy jobb vagyok mint a többi jelölt. Legyen jó referenciád, és ÉRTS HOZZÁ. Kb ennyi a lényeg.


Hálistennek bár rengeteg IT-s van a többség nem ért hozzá, kókler, vagy azt hiszi, hogy a papírja fogja eladni, így szaktudással teljes mértékben kompenzálható a papír.

2013. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!