Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha szeretnék valami grafikai...

Ha szeretnék valami grafikai munkát szerezni melyik szoftvereket kell ismernem?

Figyelt kérdés

Adobe Photoshop, már megy. Adobe Illustrator döcög, az álláshirdetéseknél fel van sorolva mindenféle program, feléről nem is hallottam. Ajánlatos egy Webdesigner tanfolyamot is elvégezni, vagy tanuljam meg otthon a progikat mint a PS-t?

Köszi előre is.



2013. szept. 12. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
mutatnál általad készített grafikát, ami a tudásod tükrözi?
2013. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:

Az illustrator elég fontos, arra mindenképp szánj még időt. Emellett nem árt, ha a Corel Draw felületét és kezelését is elsajátítod, mert ugyan az Illustrator jobb logó tervezéshez, de vágóplotteres munkákhoz a Corel a jobb.

Offline grafikai tervezéshez jó ha elsajátítod az inDesign használatát, valamint a nyomdai tervezés néhány alapszabályát.

Ha viszont webes szinten akarsz maradni, akkor a Flash-t kell jobban megismerned, legalább a tervezési szintjét, ha a programozásába nem is nyúlsz be.


Digitális grafikusként jó ha a teljes Adobe programcsaláddal (Master Collection) ismerkedsz, és a köztük lévő kapcsolatokat, konverziókat megtanulod.

2013. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 19. 14:39
 4/4 anonim válasza:

Én grafikus vagyok a következő programokkal mindent megtudtam eddig csinálni: adobe/ photoshop, illustrator, indesign (plusz lightroom mert fotozom is) profi szinten, alap szinten adobe flash, premiere, after effects.

Tanultam 3d programokkal is de az mar nem volt az en vilagom ;)

2015. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!