Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy érhetem el, hogy a...

Hogy érhetem el, hogy a honlapom nézettsége nagyobb legyen?

Figyelt kérdés

Falusi turizmussal foglalkozom, szeretném ha a honlapom nézettsége nőne. De hogyan?

ez a link:

www.kraniczvendeghaz.5mp.eu

köszi


2009. nov. 4. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát először is csinálj egyedi lapot ami nem ilyen összedobott és nem ilyen honlapkészítő szarral készült.

Amúgy ez az 5mp.eu rossz minősítést kapott a WOT-on (így a tied is):

[link]


Csinálj, vagy csináltass rendes lapot, vagy ha nagyon nem értesz hozzá és pénzed sincs rá, akkor tölts le egy wordpress-t vagy drupalt, vagy joomlat-t. Akkor arra csak egy grafikát kell ráhúznod és máris sokkal minőségibb az egész.


Ahhoz persze kell egy rendes tárhely, keresel vmi ingyeneset, vagy max veszel egyet, ami max 10.000 Ft egy évre domainnel együtt.


Ha van saját jól csengő domained akkor már felkapottabb lehet. Legyen mindig frissülő tartalmad amit indexelhet a google.

Esetleg hirdetheted is az adwords-el, ha van rá pénzed.


Ha saját lapot csinálsz magadtól, akkor azt keresőoptimalizálni kell, stb...


És persze nem utolsó sorban olyan témát válassz ami érdekli is az embereket.

2009. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, hát erre nem gondoltam ,nem vagyok nagy mágus, sem informatikus, de tökéletes kiindulópont voltál a továbbiakhoz.

:)24/L

2009. nov. 4. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs mit, ha vmiben elakadsz írj nyugodtan.
2009. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nahát... Édesanyám és felmenői is Kránicz nevűek és szintén sármellékiek. Csak nem rokonok vagyunk? ;) Bár ha jól sejtem, fél Sármellék ugyanilyen nevű lakosokból áll... :D
2009. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3000FTért 2 évre megoldható..regisztrálsz egy valamilyen TLD domaint, és ahhoz lehet ingyen tárhelyet szerezni:

newhosting.hu vagy nextarhely.hu

php, sql, stb van...


üdv!

2009. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hello,köszi mindenkinek a válaszokat, lassan majd neki állok és utánna járok a dolgoknak, mert sztem ennyit megér, hogy a honlap normáslis legyen, és behozza az árát.:)
2009. nov. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!