Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit csináljak, hogy bekerüljön...

Mit csináljak, hogy bekerüljön a weboldalam a google-be? Nagyon igyekeztem. Többi lent, és kérlek irjatok.

Figyelt kérdés
Pedig egyes webboldalakkal ellentétben tartalmas (vagyis nincs kevés oldal és nem 2 mondat van rajtuk...).Van hogy 10 évesek csinálnak 'hanahmontana'-ról oldalt, és parasztul is írnak, nincs sok minden rajta, mégis bekerül a googlebe, jó előre.Szerintem eleget reklámoztam.Küldtem pár embernek linkeket, a tesóm facebookra is posztolta(de meg kell hagyni nem nagyon nézik ha ő teszi ki..)írjatok léci:3 Már látogatottság növeléshez is bejelentkeztem de nem sokat használt.A tippjei gyakran bonyolultak, és nem értem..De kiakaszt hogy az a kislány megtudja csinálni én meg nem! x-( Sok-sok-sok-sok választ várok:(

2013. szept. 17. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hozzáadtad már az URL-t?

[link]


(Lehet ez már ódivatú, nem tudom, de rosszat nem teszel vele.)


Ezen kívül érdemes beállítani rá Webmestereszközöket, meg Analytics-et is.


"A tippjei gyakran bonyolultak, és nem értem."

Ezeket szerintem leírhatnád ide is, talán tudunk segíteni értelmezni. :)

2013. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A. Be SEO-ztad rendesen?

B. Füzetsz a Google-nak.

2013. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha regisztráltad a webmester eszközökben az oldalad, akkor meg tetted az első lépést, a google rövid időn belül indexeli az oldalad.

Ezután, hogy jobb helyezést érj el, el kell terjesztened az oldalad, régebben linkatalógusok voltak a nyerők most már erősen bűntet érte a google, jobb ha 1-1 oldalas blogokról hivatkozol, az oldaladra, egy szépen megfogalmazott ajánlóban. Fontos hogy ne másolt szöveg legyen, mert akkor negatívként értékeli, és inkább ront mint használ.

Ha 100 ilyen blogot össze sikeröl hoznod, akkor már elegendő hivatkozó oldalt tudsz felmutatni, hogy a kívánt kifejezésre tűrhető helyen végez.

2013. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja'h még annyi, hogy tízen éves kislányok, egymás blogjait szokták linkelgetni, így azt népszerűsítik, és ezért hoznak olyan jó eredményt.
2013. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj köszi:D ez bisztos sokat segít, mert nem jelentkeztem még ide be.Csak a telefonszámomat nem szivesen adom meg bárkinek.Megbízhatok ebben?
2013. szept. 17. 15:58
 6/12 A kérdező kommentje:
(az elöbbit az elsőnek).És köszi a többi választ is:)
2013. szept. 17. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne bízhatnál meg? Nem holmi 2 személyes cégről beszélünk. A Google egy nagyon nagy cég, de szerintem ezt te is tudod kedves kérdező. :)
2013. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elsőnek: ugye ez ingyeneees?!
2013. szept. 17. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes.
2013. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah és bocsi hogy ennyit kérdek csak ez nekem még uj:D Szóval, megcsináltam.mi a következő lépés? ez hogy segít a weboldalamnak?meg kell ezen az oldalon adnom a linkem?
2013. szept. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!