Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az ucoz.hu...

Mi a véleményetek az ucoz.hu ingyenes honlapkészítő weblapról?

Figyelt kérdés
Nekem az tetszik , hogy lehet , egyszerű , illetve bonyulultabb honlapokat készíteni. Az enyém: [link]

2013. szept. 18. 11:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Évente 10.000 ft-t nem tudsz kiadni egy minőségi tárhelyért, és egy saját domain címért? Sőt nálunk havonta honlappal és online marketinggel együtt 10 K-ét kapsz tárhelyet és Domaint.


Évi pár ezer Ft és van normális honlap tárhely domain stb. ennyit nyugodtan áldozhatnál rá.

2013. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Drone007 ***** válasza:

Szivesen leírnám a véleményemet az ucoz.hu-ról, de sajnos a gyk rendszere nem engedi ezeket a szavakat...

Ahogy a viszontválaszaidat olvastam rájöttem, hogy pont neked való.


Sok sikert!

2013. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom , hogy mi a bajotok az ucoz-zal.):

Ha csak a gagyi sablonok közül lehetne választani , akkor megérteném

2013. szept. 18. 18:14
 14/25 anonim ***** válasza:
Van ott normális sablon is? És miért nem olyat választottál? A top navigáció gyakorlatilag egy légypiszok a jobboldalon, kicsi betűivel elveszik a fejléc alján, egyes szövegeid linkjeid még építő jellegű tanácsom ellenére sem állítottad látható színűre (feketén a sötétkék), a design többi eleme meg... nem is design-elem, ezek csak téglalapok.
2013. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
utolsó: nem is akartam bonyolult honlapot készíteni , túl sok időm lenne vele.
2013. szept. 18. 20:01
 16/25 A kérdező kommentje:
Azért kösz a tanácsokat , lehet amikor több időm lesz , majd rászánom magam.
2013. szept. 18. 20:04
 17/25 anonim ***** válasza:
Egy hitvány szar. Az a bajunk az ucozzal, hogy szar. A jó dolgokat nem adják ingyen. Inkább rakj össze egy weblapot vagy egy blogot saját magadtól. Vagy akár használj valamilyen cms motort is. Az ilyen ucoz és társainál minden jobb.
2013. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha meg nem szánsz rá időt, ne akarj weblapot.
2013. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
használj wordpresst, joomla!-t, drupal vagy bármi ilyesmi cms-t, azt se nehéz telepíteni, és sokkal jobb!
2013. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egy bonyolultabb weboldal nem az ucoz-nál kezdődik.
2013. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!