Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kaphatok építő jellegű kritiká...

Kaphatok építő jellegű kritikát a lenti blogra?

Figyelt kérdés

[link]


Megelőzök pár kommentet: a sablonsztori jelleggel tisztában vagyok, elsősorban a kinézetre, és magára a fogalmazásra gondoltam, hogy mit gondoltok róla.


2013. szept. 22. 11:23
 1/3 anonim válasza:

A kinézet szerintem jó. Hirtelen nem találtam túl áttekinthetőnek, hogy hol kezdődik a történet...szerintem célszerű lenne egy olyan linket kitenni valahová, amivel rögtön a történet elejére ugorhasson az új olvasó. Mert bár nem rég kezdődött a blog, nem kellett sokat visszaléptetni, de ha már 10 oldalnyit kell visszanyomkodni, az elég idegölő.


Nekem nem tetszett, hogy ilyen csúnyán írsz:

,,csak azért is kibasszanak a nézőkkel az olvasókkal."

,,Remélem, sikerült elcsesznem az első suli közbeni hétvégéteket "


,,nem akartam kicseszni a lányokkal"


De ez természetesen ez egy egyéni vélemény- lehet, hogy hozzátartozik a blog stílusához, de az én trágárságszűrőmet feszegeti. (Nem mondom, én is szoktam csúnyán beszélni, de olvasni jobban szeretek szép szövegeket :)).

2013. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: A fejléc alatt a "Fejezetek"-re kattintva elérhető az összes rész :)

Igazából a csúnya beszéd mondhatni a stílusomhoz tartozik, nem mondom azt, hogy az első 2 mondattal, amit idéztél, viccesebb lett volna a szöveg, azokkal inkább oldani akartam a hangulatot, hiszen pont abból a szövegből másoltad ki, amiben leírtam, hogy egy ideig szünetel a blog.

A "nem akartam kicseszni a lányokkal"-t pedig az egyik szereplő "mondta"; igyekszem minél jobban formázni a karaktereket, így a mondatokban is érzékeltetem a személyiségüket.


Különben köszönöm a válaszodat! :)

2013. szept. 22. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Normálisan néz ki, szép, olvasható.

A bejegyzésekben szerintem kéne tagolni kicsit (térköz).

A chatre egy halvány keret, és egy kis padding.


Főoldalon pedig ne töltse be egyből az összes bejegyzést, pl 6-ot mutat, és egy lapozás, vagy inkább egy "mutass többet" /show more gombbal további x db bejegyzést.


Fogalmazást nem néztem.

2013. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!